Salı, Aralık 1, 2020

Nissan Z tanıtımı: Yeni Z otomobili

Z Proto, yaklaşan üretim Z Sports otomobilinin ince gizlenmiş bir prototip versiyonu ve harika görünüyor.

Bugün, çoğumuzun yıllarca beklediği, ancak asla gelmeyebileceğini düşündüğü bir gün: Nissan nihayet yeni Z’yi Salı gecesi açıkladı. Teknik olarak  bu Nissan, Z Proto seslenir. Ama endişelenmeyin, “Proto” adı – “prototip” de olduğu gibi – nihai üretim arabasının hafifçe gizlenmiş bir versiyonunu ifade ediyor. Birkaç şey değişebilir, ancak genel olarak bu bir sonraki Z olacak. 

Bugünkü açıklama çoğunlukla bir sonraki arabayı kullanmakla ilgili, bu nedenle ayrıntılar oldukça hafif. Yine de, bir tür çift turbo V6 onaylandı ve uygun bir manuel şanzımanı değiştirebileceğinizi biliyoruz. Bunların ikisi de iyi şeyler. Nihayet tasarımcıların da ne uydurduğunu görürüz. Z Proto, esasen, Z tasarımının en büyük hit albümü ve biz arka kısmı araştırıyoruz. Çok. Ön taraf … yine de biraz şüpheli. Bu kare şeklindeki ızgara şekli tam olarak seksi değil, ancak öne monte edilmiş bir ara soğutucunun kolayca sığabileceğini ve orada oldukça patron görünebileceğini varsayıyoruz.

Önümüzdeki yıl Z üretiminin ilk çıkışını – büyük olasılıkla 400Z rozeti ile – yeni spor otomobil muhtemelen 2022’de sokaklara çıkmadan önce göreceğiz.

Bugün En Çok Okunanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin