Pazar, Kasım 29, 2020

NVIDIA’nın Valorant Game Ready Sürücüsünü Hemen indir!!

NVIDIA, Valorant için en son performans optimizasyonlarını, profilleri ve hata düzeltmelerini ekleyen ve Minecraft Dungeons, Disintegration ve Crucible için en iyi desteği sağlayan yeni bir GeForce grafik sürücüsünün, yani 446.14 sürümü olduğunu duyurdu.

Mevcut güncelleme ayrıca İleri için Değişken Oranlı Süper Örnekleme (VRSS) desteği ekliyor, Overwatch oyun stabilitesini geliştiriyor, Monster Hunter World Iceborneartifacts’ı kaldırıyor, Resident Evil 3 Remake titreyen nesneleri düzeltir ve F1 2019’un rastgele çökmemesini sağlar.

Ayrıca, 446.14 derlemesi Maxwell nesil GPU’lu dizüstü bilgisayarlar için daha yüksek GPU kullanımını düzeltir, HDR etkinleştirildiğinde oyunların çok parlak görünmediğinden emin olur, Corsair iCUE programının Geforce Overlay’i tetiklemesini önler ve aşağıdaki Sürüm Notlarında vurgulandığı gibi diğer sorunları çözer.

Uyumlulukla ilgili olarak, bu sürüm hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayar yapılandırmaları için uygundur, ancak yalnızca Microsoft Windows 7, 8, 8.1 veya 10 işletim sistemlerinin 64 bit varyantı altında çalışanlar için uygundur. Ayrıca, Windows 10 için iki dosya vardır: bir Standart ve bir DCH sürümü.

Bu nedenle, bu sorunlarla karşılaşırsanız, bilgisayarınızın işletim sistemi için uygun dosyayı kaydedin, çalıştırın, kurulumun çıkarılması için gereken tüm verileri bekleyin ve tam ve başarılı bir yükseltme için ekranda görüntülenen tüm talimatları izleyin.

İşiniz bittiğinde, tüm değişikliklerin düzgün şekilde yürürlüğe girmesini sağlamak için sistemi yeniden başlatmayı unutmayın. Bu görev sihirbaz tarafından otomatik olarak istenmezse, olası sorunlardan kaçınmak için görevi manuel olarak yürütmek iyi bir fikir olacaktır.

Bununla birlikte, NVIDIA GeForce Graphics Driver 446.14’ü indirin , cihazınıza uygulayın ve “bir dakika önce güncellenen” kalmak için her zaman web sitemizi kontrol edin.

Bugün En Çok Okunanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin