Cumartesi, Eylül 19, 2020

NVIDIA’nın Valorant Game Ready Sürücüsünü Hemen indir!!

NVIDIA, Valorant için en son performans optimizasyonlarını, profilleri ve hata düzeltmelerini ekleyen ve Minecraft Dungeons, Disintegration ve Crucible için en iyi desteği sağlayan yeni bir GeForce grafik sürücüsünün, yani 446.14 sürümü olduğunu duyurdu.

Mevcut güncelleme ayrıca İleri için Değişken Oranlı Süper Örnekleme (VRSS) desteği ekliyor, Overwatch oyun stabilitesini geliştiriyor, Monster Hunter World Iceborneartifacts’ı kaldırıyor, Resident Evil 3 Remake titreyen nesneleri düzeltir ve F1 2019’un rastgele çökmemesini sağlar.

Ayrıca, 446.14 derlemesi Maxwell nesil GPU’lu dizüstü bilgisayarlar için daha yüksek GPU kullanımını düzeltir, HDR etkinleştirildiğinde oyunların çok parlak görünmediğinden emin olur, Corsair iCUE programının Geforce Overlay’i tetiklemesini önler ve aşağıdaki Sürüm Notlarında vurgulandığı gibi diğer sorunları çözer.

Uyumlulukla ilgili olarak, bu sürüm hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayar yapılandırmaları için uygundur, ancak yalnızca Microsoft Windows 7, 8, 8.1 veya 10 işletim sistemlerinin 64 bit varyantı altında çalışanlar için uygundur. Ayrıca, Windows 10 için iki dosya vardır: bir Standart ve bir DCH sürümü.

Bu nedenle, bu sorunlarla karşılaşırsanız, bilgisayarınızın işletim sistemi için uygun dosyayı kaydedin, çalıştırın, kurulumun çıkarılması için gereken tüm verileri bekleyin ve tam ve başarılı bir yükseltme için ekranda görüntülenen tüm talimatları izleyin.

İşiniz bittiğinde, tüm değişikliklerin düzgün şekilde yürürlüğe girmesini sağlamak için sistemi yeniden başlatmayı unutmayın. Bu görev sihirbaz tarafından otomatik olarak istenmezse, olası sorunlardan kaçınmak için görevi manuel olarak yürütmek iyi bir fikir olacaktır.

Bununla birlikte, NVIDIA GeForce Graphics Driver 446.14’ü indirin , cihazınıza uygulayın ve “bir dakika önce güncellenen” kalmak için her zaman web sitemizi kontrol edin.

Bugün En Çok Okunanlar

“Sosyal İkilem”, Sosyal Medya Kullanıcılarını Yeniden Düşündürüyor

Nextflix'in yayınlamış olduğu "Sosyal İkilem" adlı belgesi izleyen sosyal medya kullanıcıları, Facebook ve Instagram gibi platformlarda hesaplarının olması gerekip gerekmediğini yeniden değerlendiriyor....

Netflix’in Ekim 2020 Takvimi

Netflix ekim ayı, orijinalleri ertesi hafta yayınlanmaya başlıyor. Adam Sandler'in yeni filmi Hubie Halloween 7 Ekim'de ve The Haunting of Bly Manor 9 Ekim'de vizyona giriyor.

SQL Server nedir

SQL Server, Microsoft tarafından geliştirilen ve pazarlanan ilişkisel bir veritabanı yönetim sistemi veya RDBMS'dir. SQL Server nedir ? Diğer...

Facebook sağlık grupları önermeyi bırakacak

Ayrıca daha fazla uygulamalı denetim gerektiriyor. Facebook, Gruplar özelliğine yanlış bilgilerin ve diğer zararlı içeriğin yayılmasını yavaşlatmayı amaçlayan yeni kurallar ekliyor. Şu...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin