Çarşamba, Ekim 21, 2020

PC için Xbox (Beta) uygulaması artık resmen yayınlandı

Geçen hafta, PC için Xbox (Beta) uygulamasının tam olarak bir oyuna mod desteği ekleyen bir güncelleme aldığını bildirdik . Microsoft artık PC için Game Pass aracılığıyla beş oyunu değiştirmeyi mümkün kıldı.

Bir Xbox Wire gönderisinde belirtildiği gibi , Xbox (Beta) uygulaması, bellek kullanımını azaltmak ve umarım oyun indirme hızlarını artırmak için gerçek uygulamanın yeniden oluşturulmasını içeren büyük bir güncelleme aldı.

Daha akıcı bir uygulama deneyiminin yanı sıra, DiRT Rally 2.0, Farming Simulator 17, FTL: Işıktan Daha Hızlı, İhlale Doğru ve MudRunner için modlar etkinleştirildi.

Xbox Wire, bu yeni modifikasyon özelliğini “farklı mod dağıtım sitelerinden modlara bakmanıza, ilginizi çeken dosyaları indirmenize ve bunları Xbox’ta (Beta) etkinleştirmenize izin veren“ kendi modunuzu getirin ”ortamı olarak adlandırır. Uygulamanın.”

Bu, modlarınızı NexusMods gibi harici sitelerden kaynaklamanız ve daha sonra bunları resmi Xbox (Beta) uygulamasında uygulamanız gerektiği anlamına gelir. Biraz ekstra çaba, ama daha kişiselleştirilmiş bir deneyim isteyenler için buna değer.

Microsoft ayrıca yüklemeden önce potansiyel maddeleri modifikasyon SSS’lerini okumaya “şiddetle teşvik ediyor” .

SSS tamamen kendi sorumluluğunuzda değişiklik yapma gibi bazı feragatnameleri içerdiğinden ve karşılaştığınız herhangi bir kaostan sorumlu olmadığından, modlarla oyun içi başarıların kilidini açamayabileceğiniz gibi, gönül rahatlığıyla okumanızı öneririz. ve kullandığınız modlara bağlı olarak kişisel verilerinizin potansiyel olarak gösterilebileceğini unutmayın.

PC için Xbox (Beta) uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinmek için, buradaki her şeyi okumak için bağlantıyı takip edebilirsiniz . Şimdilik hepsi bu, ancak uygulama aracılığıyla daha fazla oyunun resmi mod desteği alıp almadığını güncelleyeceğimizden emin olacağız. Mutlu oyunlar!

Bugün En Çok Okunanlar

Tesla Model 3 2021 yenilemesi iyileştirmeler sunuyor

Uzun Menzilli Çift Motorlu versiyon, 353 mil (tahmini) menzile 30 mil artış sağladı. Tesla'nın 2021 Model 3 ve Model...

Tesla’nın yedi günlük iade politikasını sona erdi!

Tesla onun yedi gün sunan durdurdu, hiçbir soru göre iade politikası istedi Electrek . Şirketin dün gece yaptığı teklife son verdiği bildirildi. Otomobil üreticisinin politikaya adadığı web sayfasını ziyaret...

Apple Watch YouTube Müzik uygulamasını piyasaya sürdü

Hem iPhone hem de Apple Watch'a sahip ender YouTube Müzik abonelerinden biriyseniz, Google Play Müzik'i bu ayın sonlarında kapattığında soğukta kalmayacaksınız . Bugün itibariyle şirketin Apple Watch için bir YouTube...

İranlı Bilgisayar Korsanları Üniversitelere Saldırıları Yeniden Başlattı

Güvenlik firması Malwarebytes bugün yaptığı açıklamada, akademik kurumlara saldırı geçmişi olan bir grup İranlı bilgisayar korsanları' nın yeni bir kimlik avı saldırısı...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin