Salı, Ekim 27, 2020

PC’de Halo 3 için test uçuşu başlıyor Hemen indir!

Halo 3 için test uçuşunun resmen başladığını açıkladı ve şirket, Haziran 2020’nin ilk yarısında PC’de Halo Insiders için “bir dilim Halo 3” u uçurmayı planladığını açıkladı.

Gereğince resmi Halo blogda , bu ilk uçuşun gol, dağıtım boru hattı, Sorunlar test güncellemelerini dinlenme sağlanan içerik için geribildirim toplamak ve tüm destekleyici sistemler düzgün önde Halo 3’ün tanıtım çalıştığından emin sağlamak olacaktır.

Aşağıda, yaklaşan Halo 3 uçuşlarının tam listesini bulacaksınız. 343 Industries bazı değişikliklerin olabileceğinden söz ediyor, ancak liste şirketin “yaklaşmakta olan toplu uçuşlarda bulunacağına inandığı” şey.

Yeni özellikler

  1. Özelleştirme : Halo 3 için güncellenmiş özelleştirme mevcut olacak
  2. Forge:  Forge bu uçuş sırasında oyuncular için mevcut olacak
  3. Tiyatro:  Tiyatro, Halo 3 için Fare ve Klavye ile kullanılabilecek
  4. Zorluklar : Challenge Hub ekranı da dahil olmak üzere tam Challenge System bu uçuşta ilk kez kullanılabilecek

Kampanya

Uçuş, tüm zorluk seviyeleri, tek oyuncu ve kooperatif çevrimiçi oyun seçenekleri ile aşağıdaki Kampanya görevlerini destekleyecektir:

  • Kampanya Görevleri:  Sierra 117, Fırtına, The Ark, The Covenant ve Halo.

Çok Oyunculu Seçenekleri

Halo 3’ün uçuşu çok oyunculu için çeşitli haritaları ve çalma listelerini destekleyecektir. Buna Özel Oyunlar, Sosyal Oyunlar ve Rekabetçi Oyunlar dahildir. Aşağıda, çeşitli çok oyunculu seçeneklerde her başlık için kullanılabilecek çalma listeleri ve haritalar bulunmaktadır:

  • Sosyal Oyunlar:  4v4, 8p FFA, 12p Enfeksiyon, 8v8
  • Rekabetçi : H3 Takım Hardcore (4v4), H3 Takım Avcısı (4v4) H3 Takım Çiftleri (2v2)
  • Halo 3 Multiplayer : Construct, Guardian, Last Resort, Narrows, Sandtrap, The Pit, Valhalla, Dökümhane, Standoff, Çığ, Sandbox ve Heretik

PC’de Halo 3 testine katılmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Halo Insider Programına kaydolmaktır. Halo Insider Programı, oyunculara erken erişim programlarına katılma ve oyunların nasıl geliştiği hakkında geri bildirim sağlama şansı verir.

Kaydolduktan sonra – veya zaten bir Halo Insider iseniz – Halo Insider profilinizin güncel ve doğrulanmış bir e-postaya sahip olduğundan emin olun, geliştiricilerin sizinle iletişim kurmasına izin vermek için kutuyu işaretlediğinizden emin olun, PC uçuşunu seçtiğiniz için tekrar kontrol edin ve en son DXDIAG’nizi yükleyin. Tüm bunları, buradaki bağlantıyı izleyerek yapabilirsiniz .

Xbox testlerini seçmek istiyorsanız yukarıdaki adımları izlemeniz ve PC yerine Xbox’ı seçmeniz yeterlidir. Adımlar benzer, ancak bunun yerine Xbox özelliklerinizi yüklemeniz gerekir.

Bugün En Çok Okunanlar

Netflix 48 saatlik StreamFest ile abonelikleri artırmayı planlıyor

Netflix, yayın hizmetini abone olmayanlar için ücretsiz hale getiren, 4 Aralık'ta başlayacak iki günlük bir etkinlik olan StreamFest'i planlıyor. Etkinlik, Netflix Android uygulamasının...

Netflix bu yıl 200 milyon aboneye ulaşacağını tahmin ediyor

Netflix abone olma, son çeyreğine ait sonuçları ( PDF ) yayınladı ve kendi tahminlerini biraz kaçırdığını ortaya koydu ve son üç ayda tahmin ettiği 2,5 milyon yerine...

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

Instagram en popüler kullanıcılarının para kazanmasını kolaylaştırıyor

Uygulama, IGTV videolarındaki rozetleri ve reklamları genişletiyor. Instagram, para kazanma araçlarını daha fazla etkileyiciye açıyor. Şirket, uygulamanın "yaratıcılarının" para kazanmasını...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin