Çarşamba, Ekim 21, 2020

Photoshop Kamera uygulaması artık yayında. Hemen indir!

Adobe, iOS ve Android cihazlar için Photoshop Kamera adlı yepyeni bir mobil uygulama yayınladı. Bu yeni AI destekli Photoshop Kamera uygulaması, fotoğraflarınıza inanılmaz filtreler ve efektler uygulamanızı sağlar. Çekimden önce veya sonra uygulamak için çarpıcı lensler ve kamera efektleri arasında gezinebilirsiniz. Aşağıda bu uygulama hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Photoshop Kamera özellikleri:

  • FİLTRELERLE EĞLENCE: Tek bir dokunuşla Photoshop filtreleri ve efektleri uygulayın. 80’den fazla özel filtreyle, bunları içeri ve dışarı değiştirmek ve sık kullanılanlarınızı tekrar tekrar kullanmak için kaydetmek kolaydır. Filtre kütüphanesi şunları içerir: Portre, Stüdyo Işığı, Bloom, Pop Art, Spektrum, Desync, Yiyecek, Manzara, Doğal Gökyüzü, Analog, Gece Kaydırma, Komik Gökyüzü, Yıldızlararası, Düş Kapanı, Göksel, Büyük Boyut, Çift Expo, Prizma, Renk Yankı, Karışık Medya, Mavi Gökyüzü, Artful ve daha fazlası.
  • GERÇEK ZAMANLI FOTOĞRAF ETKİLERİ: Photoshop ve AI destekli düzenlemenin büyüsü ile daha iyi bir resim çekin.
  • OTO-TON: Photoshop Fotoğraf Makinesi, parlaklık ve gölge alanları arasında aşırı farklar olmadan “gerçek hayatı” doğru bir şekilde elde eder.
  • İÇERİK ÖDÜLÜ ÖNERİLERİ: Çekimlerinizi seçin, gerisini Photoshop Camera yapın. En iyi sonucu elde etmek için hangi efektlerin uygulanacağını bilir, bu nedenle doğru aydınlatma ve odaklama söz konusu olduğunda daha fazla sorun yoktur.
  • PORTRE KONTROLLERİ (Bokeh, Yüz Mesafesi, Yüz Işığı, Yüz Yeniden Yaklaştırma): Photoshop Kamera’daki Yüz Işığı özelliği, keskin gölgelerin görünümünü ortadan kaldırarak aydınlatma için optimize eder (okuma: artık göz altı torbası yok). Grup özçekimleri için Photoshop Kamera, her nesnenin nereye yerleştirildiğini algılar, böylece bozulma olmaz. Ve Boken özelliği, bulanıklaştırma efektlerinin hızlı bir şekilde uygulanmasını kolaylaştırır.
  • ETKİLEYİCİ İLHAM ALAN LENSLER: Özel tasarlanmış lenslerini kullanarak en sevdiğiniz içerik oluşturucuların gözünden kendinizi görün. Her zaman yeni lensler ve efektler eklenir, böylece her zaman keşfedilecek bir şey vardır.
  • SOSYAL OLUŞTURMA: Yüksek kaliteli fotoğrafları kolayca yakalayın ve en sevdiğiniz sosyal ağda paylaşın.

Adobe Photoshop Kamera uygulamasını buradan App Store’dan ve Play Store’dan indirebilirsiniz .

Bugün En Çok Okunanlar

Google Play Store üzerinden müzik satmayı durdurdu!

Şirketin artık doğrudan müzik satın alabileceğiniz bir yeri yok. Geleceğini biliyorduk, ancak bu hafta itibariyle artık Google Play Store'dan ( Thurrott üzerinden ) bireysel...

Google ‘Aramaya Devam Et’ özellikleri başlıcak!

Google I / O 2020 iptal edildiğinde, en son AI yükseltmeleri hakkında daha fazla bilgiyi 15 Ekim'de öğreneceğiz. Apple'ın...

Tokyo Olimpiyatları: Rus Bilgisayar Korsanları Oyunları Hedef Alıyor

İngiliz yetkililere göre, Rus bilgisayar korsanları Tokyo Olimpiyatları Oyunlarını kesintiye uğratmayı hedefliyor. İngiltere dışişleri Bakanlığı, Rusya'nın GRU askeri istihbaratının ilgili yetkililere ve...

Virgin Galactic, Spaceport America’dan ilk uzay uçuşuna hazırlanıyor

Ayrıca gelecekteki uçuşlarından birinde uçacak ilk bilim adamını da duyurdu. Virgin Galactic, New Mexico'daki Spaceport America'dan başlatılan ilk yörünge altı...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin