Salı, Ekim 27, 2020

PlayStation 5: Perşembe günü en büyük 10 oyun duyurusu yapıldı

Sony , Perşembe günü uzun süredir beklenen video oyun konsolunu çevrimiçi bir canlı akışla açıkladı . Yeni konsol iki şekilde sunulacak: Blu-ray disk sürücülü standart bir model ve disk sürücüsüz bir dijital model. Sony, fiyatlandırmanın daha sonra açıklanacağını söyledi.

Tabii ki, bir konsol özellikle oyun sırasında güçlü bir oyun kütüphanesi olmadan hiçbir şey değildir. İşte PS5’e gelen video oyunlarından bazıları. Bazı başlıklar bu tatile çıkarken, diğerleri gelecek yıl ve ötesinde çalışmalarda.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Studio Insomniac Games’in Peter Parker Spider-Man oyunu 2018’in en iyi PS4 oyunlarından biriydi. Şimdi, siyah ve kırmızı elbiseli Miles Morales ile geri döndü.

Gran Turismo 7

Her video oyun konsolu lansmanının bir yarış oyunu gerektirip gerektirmediğinden emin değilim , ancak bu şekilde hissediyor. Ve PlayStation hayranlarının uygun bir GT unvanına sahip olması uzun zaman oldu.

Ufuk: Yasak Batı

Popüler PlayStation 4 hit “Horizon: Zero Dawn” ın devamı, insanların bir zamanlar makinelerin egemen olduğu bir gezegende çeşitli kabilelerde yaşadıkları bir bilim kurgu dünyasına geri dönüyor.

Resident Evil Village

Capcom’un korku serisinin hayranları Chris Redfield adını çok iyi biliyorlar. Muhtemelen başka bir korkunç maceraya geri dönecek. 2021’de başlayacak.

Deathloop

Bu aksiyon nişancı kavramı büyüleyici: bir zaman döngüsünde sıkışmış bir suikastçısın ve çıkmanın tek yolu, döngüyü çalıştıran sekiz kişiyi öldürmek. Başarısız olursanız, güne başlarsınız. Sadece savaştığın zaman değil. Diğer oyuncular oyununuza atlayabilir ve özgür kalma yeteneğinizi bozabilir.

Şeytanın ruhları

“Dark Souls” ve “Bloodborne” gibi gelecekteki klasikleri ortaya çıkaran cezalandırıcı rol yapma macerası geri döndü ve PS5 için dijital olarak yeniden düzenlendi.

Proje Athia

Final Fantasy serisinin yapımcıları Square Enix’in bu yeni projesi başka bir rol yapma macerası gibi görünüyor. Şu anda yayınlanma tarihi ayarlanmamış bir “çalışma başlığı”.

Hitman III

Popüler aksiyon oyunu, hitman Agent 47 için yeni görevlerle geri döndü. Serinin cazibesinin bir kısmı, hedeflerinizi yaratıcı bir şekilde çıkarma özgürlüğüdür.

Cırcır ve Clank: Rift Apart

Yeni bir Spidey oyunu yeterli değilse, stüdyo Insomniac Games de en popüler video oyunu ikilisine yeni bir bakış getiriyor .

NBA 2K21

Bu yüzden 5’e 5 eylemin tamamını görmedik, sadece New Orleans Pelicans’ın sahada Zion Williamson’ı yalnız oynadığı. Ancak dijital rekreasyonu, bu profesyonel basketbol simülasyonunun nasıl görüneceğine dair herhangi bir işaretse, ileriye doğru büyük bir sıçramayı temsil edebilir.

Bugün En Çok Okunanlar

Apple TV uygulaması PS4 ve PS5’e geliyor

PS5'in uzaktan kumandası da servis kısayollarına sahip olacaktır. Apple TV uygulaması, konsollar dışında görünüşte her platforma yayıldı, ancak bugün bile bu değişiyor. Sony gelmiştir ortaya PlayStation 5'in ilk...

Az Bilinen Fakat İhtiyaca Göre Çok Kullanışlı Python Veri Yapıları

Python programlama dili, kullanım kolaylığı açısından kuşkusuz son zamanların en çok kullanılan programlama dillerinden biri olmuştur. Farklı alanlarla ilgili çeşitli sorunlar için...

Apple TV uygulaması PS4 ve PS5’e geliyor

PS5'in uzaktan kumandası da servis kısayollarına sahip olacaktır. Apple TV uygulaması, konsollar dışında görünüşte her platforma yayıldı, ancak bugün bile bu değişiyor. Sony gelmiştir ortaya PlayStation 5'in ilk...

Snapchat salgın sırasında yeni kullanıcılar ekledi ve reklam işini büyütüyor

Koronavirüs salgını reklam endüstrisini çok etkilemiş olsa da, Snap bu konuda gayet iyi bir şekilde geziniyor gibi görünüyor. Snapchat uygulaması, üçüncü çeyrek gelir raporuna göre...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin