Perşembe, Ekim 22, 2020

PlayStation Uncharted, Nathan Drake Sınırlı Süre Ücretsiz

PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection’ı sunacak ve COVID-19 pandemisinden etkilenen bağımsız geliştiriciler için 10 milyon dolarlık yaratıcı bir fon da içeren Play At Home Girişimi kapsamında ücretsiz yolculuk yapın.PlayStation başkanı Jim Ryan, PlayStation.Blog’daki 10 milyon dolarlık fon ve ücretsiz oyunların ayrıntılarını açıkladı , ancak bundan yararlanmak isteyen geliştiriciler için daha sonraki bir tarihte daha fazla bilgi ve katılım kriterinin ortaya çıkacağını söyledi.

“Bağımsız geliştiriciler, oyun topluluğunun kalbi ve ruhu için hayati önem taşıyor ve birçok küçük oyun stüdyosunun karşılaştığı zorlukları ve finansal mücadeleleri anlıyoruz.” Dedi Ryan.

https://www.ign.com/videos/2015/09/30/uncharted-the-nathan-drake-collection-review

Oyunlar ile ilgili olarak, Journey and Uncharted: Nathan Drake Koleksiyonu, yalnızca PlayStation Plus’a sahip olanlar için değil, 15 Nisan – 5 Mayıs tarihleri ​​arasında “PlayStation topluluğunun evde eğlenmesine yardımcı olmak” için ücretsiz olacak. Oyunları bir kez kullandığınızda, sonsuza kadar saklamanız gerektiğini unutmayın.

Çin ve Almanya’da olanlar için Sony, Uncharted: Nathan Drake Collection yerine Knack 2’yi sunacak.

“Fiziksel uzaklığın bu günlerinde, hayranlar mola ve keyif anları için oyuna döndü.” Ryan açıkladı. “Sony Interactive Entertainment olarak, bu çok ihtiyaç duyulan eğlenceyi getirme ayrıcalığına sahibiz. Bunun sadece küçük bir adım olduğunu biliyoruz ve bu desteği oyuncularımıza, topluluklarımıza ve ortaklarımıza sunabildiğimiz için teşekkür ediyoruz.”

Bugün En Çok Okunanlar

Firefox 82 hız ve resim içinde resim iyileştirmeleri vaat ediyor

Mozilla, sadık Firefox için yeni bir tarayıcı güncellemesi sunuyor. Sürüm 82, daha iyi başlatma ve sayfa yükleme süreleriyle "her zamankinden daha hızlı" olmayı...

Google Arama kafanıza takılan şarkıyı bulmanıza yardımcı oluyor

Şirket, her gün bir milyardan fazla insanın Google Arama'yı kullandığını söyledi. Yazılım üzerinde 20 yıldan fazla çalışmış olmasına rağmen, her gün Google'ın daha...

İranlı Bilgisayar Korsanları Üniversitelere Saldırıları Yeniden Başlattı

Güvenlik firması Malwarebytes bugün yaptığı açıklamada, akademik kurumlara saldırı geçmişi olan bir grup İranlı bilgisayar korsanları' nın yeni bir kimlik avı saldırısı...

Tesla Çinde üretilen otomobiller Avrupa’ya ihraç edilecek

Hızla büyüyen ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın, Şangay'daki yeni fabrikasında üretilen otomobilleri bu ay Avrupa'ya ihraç etmeye başlayacağını duyurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin