Çarşamba, Ekim 28, 2020

Powerbeats Pro Haziran ayında piyasaya sürülecek, 4 Yeni Renk ile Beraber!

Orijinal Powerbeats Pro yaklaşık bir yıl önce piyasaya sürüldü. AirPod‘ları süren aynı akıllı donanımla piyasaya sürülen en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar arasındaydılar. Bugün, aynı adla yeni bir yineleme alıyoruz, ancak yeni renkler eskilerine katılıyor.

Powerbeats’in Haziran ayında nasıl yayınlanabileceğinden bahsettik, şimdi bunların yayınlanma tarihinin yakın olduğunu gösterecek daha fazla kanıtımız var.

Powerbeats Pro, 9 Haziran’da, Bahar Sarısı, Bulut Pembesi, Lav Kırmızısı ve Buzul Mavisi ile Piyasaya Sürülecek

Bir rapora göre , bunlar 9 Haziran gibi erken bir tarihte başlıyor ve dört yeni renkte mevcut olacak ve renk seçeneğini sekize çarptıracak. Kullanıcılar Bahar Sarısı, Bulut Pembesi, Lav Kırmızısı ve Buzul Mavisi renkleri arasından seçim yapabilir.

Diğer her şey söz konusu olduğunda, hala 9 saatlik pil ömrünü, iPX4 derecesini, Apple’ın H1 yongasını ve “Hey Siri” komutunu almaya devam ediyorsunuz. fiyatlandırmanın yetkili satıcıların yanı sıra Apple.com’dan da 249 $ olması önerilir.

Apple başlangıçta Powerbeats Pro’yu sadece siyah renkte başlattı. Ancak lansmandan sonra üç renk daha sunuldu. Beats’e göre, Powerbeats Pro dünya çapında en çok satan ürünleridir. Aşağıdaki renklere bakabilirsiniz.

Şimdiye kadar duyduğumuz incelemelere dayanarak, Powerbeats Pro piyasadaki en iyi gerçek kablosuz seçenekler arasında. Bazı karşılaştırmalar AirPod’larla karşılaştırmak ve daha iyi çağırmak kadar ileri gider. Bu öznel bir şey, bu yüzden kullanıcıların hangisinin daha iyi seçenek olduğuna karar vermesine izin vereceğiz.

Apple tarafından satın alınan Beats, piyasadaki en iyi ürünlerin bazılarını piyasaya sürdükleri için her iki şirket için de verimli olduğu kanıtlandı ve bu da aynı hikayeyi anlatıyor. Powerbeats Pro, bu yıl 9 Haziran’da mağazalarda satışa sunulacak. Bir çift almayı planlıyorsanız bize bildirin.

Bugün En Çok Okunanlar

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

Yeni Biyoenerji Projesi: Bioo Paneller Topraktan Enerji Üretiyor

İspanya'nın İbiza adasındaki bir parkta, yeni nesil yenilenebilir enerji için bir biyoenerji projesi, enerjiyi yeraltından alıyor. Bioo Panelleri toprağın kendisinden enerji üreten...

Apple Watch Kurulumu: Saatinizden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin Basit İpuçları

Apple Watch sofistike ancak kullanımı kolay bir teknoloji ürünüdür. Eğer bir Apple Watch satın aldıysanız, bir sonraki adım nasıl kurulacağını öğrenmektir. Ne...

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin