Salı, Ekim 27, 2020

Red Dead Redemption 2, Xbox Game Pass’e Geliyor!

Red Dead Redemption 2, Microsoft’un Xbox Game Pass adına attığı en büyük adımlardan bir tanesi olacak.

Red Dead Redemption 2, Microsoft‘un Xbox Game Pass adına attığı en büyük adımlardan bir tanesi olacak. Vahşi Batı temalı oyun, önümüzdeki ayın başlarında ücretli abonelik servisine gelecek.

2017 yılı içerisinde faaliyete geçmiş olan Xbox Game Pass, Amerika menşeli yazılım devinin oturttuğu sistem ile aylık olarak yeni oyunlara ev sahipliği yapıyor. Aldığınız abonelik seçeneği ile yüzden fazla oyuna erişim sağlayabiliyorsunuz. Yakuza Kiwami son eklenen oyun olmuştu. Sıradaki oyun ise bir hayli büyük olacak.

Red Dead Redemption 2, Xbox Game Pass Aboneleriyle Buluşacak!

Microsoft tarafından Xbox Wire üzerinden yapılan duyuru ile Red Dead Redemption 2, 7 Mayıs 2020 tarihinde Xbox Game Pass servisine eklenecek. Xbox One sahibi olup da henüz oyunu satın almamışsanız, iki hafta daha sıkın dişinizi.

Yüz yetmiş beşten fazla Yılın Oyunu ödülü ve iki yüz elliden fazla tam puan alan Vahşi Batı temalı oyunun hikayesi 1899 yılında geçiyor. Van der Linde çetesinin bir üyesi olan Arthur Morgan isimli bir kanun kaçağının rolüne bürünüyorsunuz. Vahşi Batı’nın ölmekte olduğunu kabul etmek istemeyen Morgan olarak hükümet güçlerine, rakip çetelere ve diğer muhaliflere soygun ve hırsızlık yaparak ve silahlı çatışmalara girerek karşı hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz.

Oyunun PC versiyonu belirli bir süreliğine platforma özel içerikler barındırıyordu ama geçtiğimiz aylarda yayınlanan güncelleme ile bu içerikler PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarına da gelmişti. Ayrıca çevrimiçi Red Dead Online moduna da erişim hakkınız olacak.

Son olarak, Red Dead Redemption 2 oyununun geldiği gün Grand Theft Auto V de Xbox Game Pass servisinden kaldırılacak. Yani eğer henüz oynamadıysanız, elinizi çabuk tutmakta fayda var.

Bugün En Çok Okunanlar

GMC 1000HP Hummer elektrikli kamyon!

2022 Hummer Dünya Serisinin ilk oyununun başlangıcına denk gelen Salı günü canlı yayın sırasında, GMC yöneticileri sanal bir aşamaya geçti ve on yıldan...

Tesla bu çeyrekte rekor sayıda otomobil üretti ve teslim etti

Şirketin şimdi yıl sonu hedefine ulaşmak için 181.000 otomobil üretmesi gerekiyor. Elon Musk, Çarşamba günü Tesla'nın 2020 Q3 kazanç...

Az Bilinen Fakat İhtiyaca Göre Çok Kullanışlı Python Veri Yapıları

Python programlama dili, kullanım kolaylığı açısından kuşkusuz son zamanların en çok kullanılan programlama dillerinden biri olmuştur. Farklı alanlarla ilgili çeşitli sorunlar için...

Netflix bu yıl 200 milyon aboneye ulaşacağını tahmin ediyor

Netflix abone olma, son çeyreğine ait sonuçları ( PDF ) yayınladı ve kendi tahminlerini biraz kaçırdığını ortaya koydu ve son üç ayda tahmin ettiği 2,5 milyon yerine...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin