Pazar, Eylül 20, 2020

Ryan Reynolds, Martin Scorsese’nin “Marvel filmleri sinema değil” eleştirisini Deadpool şakasıyla destekledi

Reynolds, ünlü yönetmenin geçen seneki eleştirisini farklı bir açıdan yorumladı.

Ünlü Hollywood yıldızı Ryan Reynolds, Marvel Sinematik Evreni’nin kötüye gittiğini çünkü evrende Deadpool’un olmadığını söyleyerek esprili biçimde ünlü yönetmen Martin Scorsese’nin eleştirisini akıllara getirdi.

Disney’in Fox’un televizyon ve film varlıklarını satın almasından bu yana bir yıldan biraz fazla zaman geçti, bu da Marvel Studios’un X-Men, Fantastik Dörtlü ve diğer birkaç karakterin haklarını geri kazanmasıyla sonuçlandı. Bunların arasında aktörün canlandırdığı Deadpool karakteri de yer alıyor. 

Bununla birlikte Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige ve ekibi yeni karakterleri ve oyuncuları yerleşik evrene nasıl dahil edeceklerine dair sessizliklerini koruyor. 

Marvel Sinematik Evreni’nin hayranları bununla alakalı yeni bir güncelleme yapılmasını bekliyor. 

Feige, Marvel Studios’un yeni karakterlerine dair yaptığı açıklamada herhangi bir X-Men filmini dahil etmeye dair planları olmadığını açıklamıştı. 

Öte yandan EW’ye verdiği röportajda Martin Scorsese ve Francis Ford Coppola’nın Marvel Sinematik Evreni’ne dair eleştirilerine atıfta bulunan Ryan Reynolds, “Marvel filmlerinin endişe verici biçimde Deadpool eksikliğinden mustarip olduğuna dair Martin Scorsese ve Francis Ford Coppola’yla hemfikirim” dedi. 

Scorsese geçen yıl yaptığı eleştiride Marvel filmlerinin “sinema olmadığını” söylemişti. Yönetmenin fikirlerini paylaşan başka figürlerin de ortaya çıkmasıyla Hollywood’da bu başlık bir tartışma konusu haline gelmişti. Evrenin hayranlarıysa sosyal medyada yönetmenin düşüncelerinin değerli olup olmadığını kendi aralarında tartışmıştı.

Baba (The Godfather) filmlerinin yönetmeni Francis Ford Coppola’nın Scorsese’ye katıldığını açıklaması tartışmayı alevlendirmişti. Pek çok kişi tartışmaya dair katıldığını ya da katılmadığını açıklasa da Reynolds düşüncelerini espritüel biçimde belirtti. 

Screen Rant’in haberine göre her ne kadar Deadpool’un evrende yer alıp almayacağı ya da bunun ne zaman gerçekleşeceğine dair bilgi bulunmasa da Reynolds’un açıklamaları oyuncunun yapım şirketiyle bir düzeyde konuştuğuna ya da karakterinin evrende yer almasını istediğine işaret ediyor. 

Marvel planlanlarında bazı değişiklikler yapması olası görünüyor. 

Bugün En Çok Okunanlar

Cyberpunk 2077’yi PC’de çalıştırmak için ihtiyacınız olan gereksimleri

Merak etmeyin, mega makineye ihtiyacınız yok. Cyberpunk 2077 birkaç ay içinde piyasaya sürülecek, ancak Kasım ortasındaki lansmanından önce geliştirici CD...

Apple iOS 14.2 beta 1 açıklandı – şimdi indirin

Apple iOS 14.2 beta 1 Apple bu haftanın başlarında iOS 14 , iPadOS 14 ve watchOS 7'nin son sürümlerinin çıkacağını duyurduğunda geliştiricileri ve normal iPhone, iPad...

iOS 14 ile Google, iPhone’unuzu ele geçirebileceğini düşünüyor

Üç aylık betalardan sonra iOS 14 nihayet tüm iPhone kullanıcıları için çıktı ve Apple'ın bu yılki büyük mobil işletim sistemi yükseltmesi için...

Marvel’in gelecekteki Avengers serisindeki ilk yeni kahraman doğrulandı

Marvel yeni kahraman Bu yıl Marvel filmleri veya TV şovları alıp almadığımızı söylemek için henüz çok erken. Black Widow Kasım ayı başlarında piyasaya sürülecek,...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin