Perşembe, Eylül 24, 2020

Samsung 5 yeni Galaxy satışa çıktı

Samsung Electronics, ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğinde, beş yeni cihazını tanıttı.

Samsung Electronics Mobil Ürünlerden Sorumlu Başkanı Dr. TM Roh, “Beş yeni güçlü cihaz ürettik. Bu cihazlar, tek başına iş ve oyun deneyimini en üst düzeye yükseltmenize yardımcı olacak güçlü araçlar. Galaxy ekosisteminin bir parçası olarak, birlikte sorunsuz şekilde çalışıyorlar; böylece önemli şeylere odaklanarak zamanınızı kullanabilirsiniz” dedi.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim ise açıklamasında şunları söyledi: “Uzaktan çalışma ve eğitimin yanı sıra evde spor, online konserler ve daha bir çok sosyal aktivite için mobil teknolojiler insanların yardımına koştu. Biz de insanlara yeni iletişim yolları sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” Galaxy Note20 serisi 5 Ağustos – 3 Eylül 2020 tarihleri arasında ön siparişle alınabilecek. Cihazların KDV dâhil satış fiyatı ise Galaxy Note20 Ultra için 12.999 TL, Galaxy Note20 için 9.299 TL olacak. Fiyatlar, Galaxy Tab S7 5.499 TL, Galaxy Tab S7+ 6.999 TL, Galaxy Watch3 45mm için 2.299 TL, 41mm için 2.099 TL, Galaxy Buds Live için 1.299 TL olarak belirlendi.

Bugün En Çok Okunanlar

Sudoku Çözen Algoritma, Protein Molekülleri İçin Umut Vaat Ediyor!

Toronto Üniversitesi'ndeki bilişimsel biyologlar, ince ayarlanmış terapötikler olarak sunulan yeni protein molekülleri oluşturma potansiyeline sahip bir yapay zeka algoritması geliştirdiler.

Tesla ABD’de kendi Lityum madenleri satın aldı

Tesla, dikey olarak entegre olmasıyla ünlüdür ve şirket şimdi kendi Lityumunu çıkararak bunu bir sonraki seviyeye taşıma planlarını duyurdu.

iPhone 12 lansman etkinliğinin 13 Ekim’de yapılacağı açıklandı

Apple'ın yılın en önemli açılış konuşması genellikle Eylül ayı ortalarında gerçekleşir. Bu, en yeni iPhone'un duyurulduğu zaman, telefonların basın toplantısından sonraki ilk Cuma...

Xbox oyun akışı yakında iPhone’a da gelebilir

Microsoft, bulut oyun hizmetini birkaç gün önce Android'de yayınladı. Maalesef iPhone desteği dahil edilmedi ve yakın zamanda bulut akışını alamayabilir. İster xCloud, Stadia veya başka bir...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin