Pazartesi, Ekim 26, 2020

Samsung, Galaxy Watch kullanıcıları için bir El Yıkama uygulaması yayınladı

Samsung, Galaxy Watch kullanıcıları için bir Hand Wash uygulamasını tekrar yayınladı. Bu yeni uygulama, kullanıcıların ellerini nasıl ve ne kadar düzenli olarak yıkaması gerektiği konusunda açık bir rehber sunuyor. Samsung El Yıkama uygulaması, kullanıcıların gün boyunca düzenli olarak planlanan aralıklarla ellerini yıkamayı hatırlamalarına yardımcı olur.

El Yıkama uygulamasının öne çıkan özellikleri:

  • El Yıkama uygulaması bir alarm fonksiyonu içerir; kullanıcılar alarmlarının zamanlamasını eklemek veya değiştirmek için Hatırlatıcılar düğmesini seçebilir. Örneğin, kullanıcılar ellerini iki saatte bir bilgilendirecek bir alarm ayarlayabilir, böylece ellerini düzenli aralıklarla yıkadıklarından emin olabilirler. Her kullanıcının ayarladığı alarm sayısı, uygulamanın gösterge tablosundaki bir hedef sayıya karşılık gelir.
  • El Yıkama uygulamasındaki geri sayım özelliği, sabun uygulamak için 5 saniye ve fırçalama için 20 saniye olmak üzere 25 saniye uzunluğundadır. Ellerinizi yıkamanın zamanı geldiğine dair alarm bildirimini aldıktan sonra, sayacı başlatmak için Saatinize kolayca dokunup kaydırabilirsiniz; bu, zamanlayıcı başladığında dokunsal geri bildirim ve grafik sağlar.
  • El Yıkama uygulamasının kontrol panelinde, kullanıcılar ellerini en son ne zaman yıkadıklarından beri ne kadar sürdüğünü kolayca takip edebilir, ayrıca günlük el yıkama hedef numaralarını ve bir gün içinde ellerini kaç kez yıkadıklarını gözden geçirebilirler.
  • El yıkama alışkanlıklarını geliştirmeye yardımcı olmak için, kullanıcılar her gün el yıkama olaylarını günlüğe kaydeden ve haftalık ortalama sağlayan El Yıkama Trend İzleme işlevini kullanabilirler.

Samsung Gear S3, Gear Sports, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active ve Galaxy Watch Active kullanıcıları artık bu yeni El Yıkama’yı Galaxy App Store’dan indirebilir.

Bugün En Çok Okunanlar

Instagram en popüler kullanıcılarının para kazanmasını kolaylaştırıyor

Uygulama, IGTV videolarındaki rozetleri ve reklamları genişletiyor. Instagram, para kazanma araçlarını daha fazla etkileyiciye açıyor. Şirket, uygulamanın "yaratıcılarının" para kazanmasını...

Porsche Apple Podcast’leri ve Apple Music şarkı sözlerini Taycan otomobile yerleştirdi

Podcast uygulamasının herhangi bir araca ilk yerel entegrasyonudur. Porsche Taycan sahipleri, iPhone'larını CarPlay üzerinden bağlamak zorunda kalmadan Apple Podcast'leri yayınlayabilir. Otomobil...

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

Apple TV uygulaması PS4 ve PS5’e geliyor

PS5'in uzaktan kumandası da servis kısayollarına sahip olacaktır. Apple TV uygulaması, konsollar dışında görünüşte her platforma yayıldı, ancak bugün bile bu değişiyor. Sony gelmiştir ortaya PlayStation 5'in ilk...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin