Çarşamba, Ekim 21, 2020

Samsung Yeni Akıllı Bilekliğini Duyurdu

Samsung, spor ve sağlık üzerine oldukça gelişmiş teknolojileri kullanarak çeşitli ürünleri kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Öte yandan Samsung, sağlık ve spor aktivitelerini düzenli olarak takip etmek isteyen kullanıcılarına oldukça hoş bir ürünle ilgiyi üzerine toplamış durumda. Güney Kore devi teknoloji firması yeni akıllı bilekliği olan Galaxy Fit 2’yi tanıtmış durumda.

Güney Kore’nin dev teknoloji firmalarından birisi olan Samsung, bu sefer de yepyeni bir akıllı bilekliği ile karşımıza çıkıyor. Firmanın geliştirmiş olduğu bu harika tasarımlı akıllı bileklik kullanıcılarına oldukça fazla özelliği beraberinde getiriyor demek mümkün.

Samsung firması tarafından yapılan açıklamalara göre Galaxy Fit 2, standart kullanım durumunda tek şarj ile 15 güne kadar kullanım sağlayabilmektedir. Bununla beraber kullanıcıya bağlı olarak tam 21 güne kadar kesintisiz kullanım sunabilmektedir.

Duyurulan bu akıllı bileklik rakip bilekliklere karşı oldukça hafif ve oldukça ince bir tasarıma sahip. Bu tasarımı sayesinde kullanıcının bileğini yormuyor ve bilekte ağırlık hissiyatı yaratmıyor. Öte yandan Galaxy Fit 2, 5 farklı aktivite türünü de sürekli olarak takip edebiliyor ve kullanıcılarını bilgilendirebiliyor. Bunun yanında Galaxy Fit 2’nin kullanıcılara sağladığı bilgilerin başında yakılan kalori miktarı, kalp atış hızı sensörü ve katedilen mesafeye kadar birçok özelliği rahatlıkla kullanıcısına sunabilmekte. Uyku düzenleyicisini de içerisinde barındıran bu akıllı bilekliğin teknik özelliklerine bakacak olursak, cihaz 1,1 inçlik AMOLED ekrana sahip olarak geliyor.

3D cam tasarımı ile beraber oldukça şık bir tasarımı kullanıcısına yansıtırken, hem rahat hem de şık bir kullanım sunuyor. 159 mAh batarya kapasitesi ile oldukça uzun bir süre kesintisiz olarak kullanım sağlayabilirsiniz. 70 farklı ana ekran seçeneği ile her kullanıcının kendine uygun bir ana ekran bulunabilmesini de mümkün kılan cihaz, plastik gövdesi sayesinde 21 gram ağırlığa sahip. En az 1,5 GB RAM’i içerisinde bulunduran cihaz, Android 5.0 ve üzeri, İOS 10 ve üzeri tüm akıllı telefonlarda uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Şirket şimdilik cihazın fiyatıyla alakalı bir açıklamada bulunmazken cihaz, ortalama olarak 100 dolar gibi bir fiyatla kullanıcısıyla buluşabilir.

Bugün En Çok Okunanlar

Apple iPhone 12 etkinliği duyurduğu her şey

Dört yeni telefon ve sevimli bir HomePod mini hoparlör. Apple, 2020 iPhone serisine bir göz atmak için bizi bekletti...

Sosyal Medyada Alışveriş: Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir çoğumuz alışveriş isteklerimizi ve ihtiyaçlarımızı karşılamak için Instagram ve Facebook'a bakıyoruz, ancak bu platformlar üzerinden satın aldığınızda haklarınız neler? Koronavirüs salgınının...

Fotoğraf Boyutu Küçültme: Nasıl Yapılır?

Günümüzde kullanılan cep telefonları ve fotoğraf makineleri oldukça yüksek boyutlu ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilmektedir. Ancak kullanıcılar internet ortamına fotoğraf yüklemek istediklerinde...

Google ‘Aramaya Devam Et’ özellikleri başlıcak!

Google I / O 2020 iptal edildiğinde, en son AI yükseltmeleri hakkında daha fazla bilgiyi 15 Ekim'de öğreneceğiz. Apple'ın...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin