Perşembe, Ekim 22, 2020

Selena Gomez, Justin Bieber’ın olay yaratan son videosuna çağrılmamış

Hararetli sosyal medya tartışmasının ardından Selena Gomez’e yakın bir kaynak şarkıcıya videoya yer almak isteyip istemeyeceğine dair danışılmadığını söyledi.

Ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın Drake ve DJ Khaled’in “Popstar” isimli şarkısına çekilen videoda görünmesinin ardından kısa bir süre geçtikten sonra sosyal medyada aslında videoda şarkıcının eski sevgilisi Selena Gomez’in de yer alacağına dair tartışmalar yapıldı.

People’a konuşan Gomez’e yakın bir kaynak, “Ice Cream” şarkısıyla büyük bir başarı elde eden genç şarkıcının eski sevgilisi Bieber’la videoda yer almasının planlandığına yönelik söylentilerin doğru olmadığını söyledi. Kaynak şu ifadeleri kullandı:

Selena’yla hiç iletişime geçilmedi ve onunda videoda yer almak gibi bir planı yoktu.

Hayranlar, 28 yaşındaki Gomez’in videoda yer alacağına dair iddianın ortaya atılmasının ardından ikiliye dair hararetli bir tartışmaya tutulmuştu. 

Drake’in 8 dakikalık videosunda 26 yaşındaki Bieber, bir ev partisinin ardından uyanıp şarkıya pleybek yapıyordu. Drake’in şarkı sözlerine pleybek yaptığı kısımda Bieber’ın Selena Gomez’in ismini söylediği görülüyordu. 

Videonun sonunda Bieber’a, eşi Hailey Baldwin de eşlik ediyordu. Rüyadan uyanan Bieber, eşine Drake’in videosunda rol aldığını anlatıyordu. İkili daha sonra köpekleriyle yürüyüş yaparken görülüyordu. 

Gomez, kısa süre önce ünlü K-Pop grubu BLACKPINK’le ortak hazırladıkları “Ice Cream” şarkısıyla büyük bir başarı elde etmişti. 

Kaynak : Independent 

Bugün En Çok Okunanlar

Netflix 48 saatlik StreamFest ile abonelikleri artırmayı planlıyor

Netflix, yayın hizmetini abone olmayanlar için ücretsiz hale getiren, 4 Aralık'ta başlayacak iki günlük bir etkinlik olan StreamFest'i planlıyor. Etkinlik, Netflix Android uygulamasının...

Yeni Araştırma Sayesinde Akciğer Kanseri İçin Öngörücü Tedavi Geliştiriliyor!

Akciğer kanseri olan hastalar için kişiselleştirilmiş tedavi seçenekleri, son yirmi yılda uzun bir yol kat etti. Küçük hücreli olmayan akciğer kanseri olan...

Google Arama, Alışveriş ve Eğitim için yeni Google Lens özelliklerini duyurdu

Google Lens ile, kameranızı kullanarak gördüklerinizi arayabilirsiniz ve Google Lens artık bitkileri, hayvanları, önemli noktaları ve daha fazlasını belirlemenize yardımcı olmak için,...

İranlı Bilgisayar Korsanları Üniversitelere Saldırıları Yeniden Başlattı

Güvenlik firması Malwarebytes bugün yaptığı açıklamada, akademik kurumlara saldırı geçmişi olan bir grup İranlı bilgisayar korsanları' nın yeni bir kimlik avı saldırısı...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin