Perşembe, Ekim 22, 2020

Sony PS5 Oyunlarının Fiyatları Artıracağını Söyleniyor.

ABD’deki mevcut sosyal durum göz önüne alındığında Sony şimdi 4 Haziran’da PS5 özel etkinliğini gerçekleştirecek. Sony ve Microsoft, gelecek oyun konsolları için bitiş çizgisine doğru yarışıyor. “Mücadele” nin önemli bir yönü fiyatlandırmadır. İster konsolun fiyatı, ister oyunların fiyatı olsun, fiyatlandırma önemlidir. Maalesef PS5 hayranları için pişmanlık duyuyoruz.

Bir de son röportajında ile  Jim Ryan, Sony Interactive Entertainment CEO’su geçen hafta, o PlayStation 5. O daha gelişmiş resim kalitesi teknoloji kullanımı kaçınılmaz geliştirme maliyetini artıracağını söyledi ilişkin bilginin bir çift ortaya çıkardı. Daha gerçekçi bir resim efekti elde etmek için bu gerekli olacaktır. Ancak, bu gelişme ücretsiz olmayacak. Jim’e göre, bazı süper şaheserler kaçınılmaz olarak fiyatlarını artırabilir.

Ancak, Bay Jim ne beklememiz gerektiği hakkında bir fikir vermedi. Geliştirme maliyetlerindeki artışa ayak uydurabilirsek, oyun endüstrisinin gelecekteki refahını sürdürmenin mümkün olduğunu vurguladı.

SONY PS5 FİYAT SPEKÜLASYONU

PlayStation 5’in fiyatına gelince, bu konuda hala resmi bir bilgimiz yok. Ancak Jim, PS5 fiyatlandırmasının konsolun en iyi değerini yansıtacağını söyledi. Ancak, bu “ucuz” olacağı anlamına gelmez, ancak para için iyi bir değer sunacağı anlamına gelir. Oyun koleksiyonunun derinliği, tasarımı, kalitesi, fiyatı ve platformu değerinde olacaktır. Basitçe söylemek gerekirse, PS5 ucuz olmayabilir, ama kesinlikle karşılığı değer olacaktır.

PLAYSTATİON 5 DONANIM ÖZELLİKLERİ

Sony PlayStation 5, özel bir AMD 8 çekirdekli 3.5GHz Zen 2 CPU, 36 set CU birimi içeren özel bir RDNA 2 GPU, 10.28 TFLOP’ların bir kayan noktalı bilgi işlem yeteneği, 16GB GDDR6 bellek, özel 825GB SSD ve bir 4K UHD Blu-ray sürücü. SSD, PS5 performans iyileştirmesinin anahtarıdır. PS4’ün arama süresi 2-50 saniye sürerken PS5 neredeyse anında gerçekleşir. Yükleme hızı açısından PS5, 0.27 saniyede 2GB bellek yüklerken, PS4’ün 1GB yüklenmesi 20 saniye sürer. Sony, yeni SSD’nin PS5 oyun yükleme hızını önemli ölçüde hızlandıracağına inanıyor. Şirkete göre, oyunlar neredeyse hiçbir yükleme süresi olmadan bir saniye içinde başlayabilir.

Bugün En Çok Okunanlar

En İyi Taşınabilir Bluetooth Hoparlörler: JBL, Bose, Sony Ve Daha Fazlası

Kablosuz bir hoparlör mi arıyorsunuz ve çok fazla harcamak istemiyor musunuz? Uygun fiyatlı mini ve en iyi taşınabilir bluetooth hoparlörler için en...

Adobe Fresco boyama uygulaması artık iPhone’da mevcut

Ayrıca yeni bir lekeleme aracı, zaman atlamalı video kontrolleri ve yorumlar. Adobe, geçtiğimiz yıl iPad ve Surface cihazlarına suluboya, yağ...

Apple Watch YouTube Müzik uygulamasını piyasaya sürdü

Hem iPhone hem de Apple Watch'a sahip ender YouTube Müzik abonelerinden biriyseniz, Google Play Müzik'i bu ayın sonlarında kapattığında soğukta kalmayacaksınız . Bugün itibariyle şirketin Apple Watch için bir YouTube...

Tesla Model 3 2021 yenilemesi iyileştirmeler sunuyor

Uzun Menzilli Çift Motorlu versiyon, 353 mil (tahmini) menzile 30 mil artış sağladı. Tesla'nın 2021 Model 3 ve Model...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin