Salı, Ekim 27, 2020

Sony, Temmuz Ayının Başlarında Iron Man VR Paketi’ni Başlatıyor

The Last of Us Part II paketini bir haftadan daha kısa bir süre önce ortaya çıkardıktan sonra Sony, Iron Man VR’nin aldığını duyurdu. Japon şirketi, PlayStation VR Marvel’in Iron Man VR paketinin 3 Temmuz’da PS VR özel oyunu ile birlikte başlatılacağını doğruladı.

Pakette bir PlayStation VR kulaklık, PlayStation Camera, iki PlayStation Move hareket kontrol cihazı, Marvel’in Iron Man VR Blu-ray diski ve bir PS VR Demo Diski bulunur. Paketin fiyatı 350 dolar ve şu ülkelerde satışa sunulacak: ABD, Kanada, Kolombiya, Kosta Rika, Ekvador, El Salvador, Guatemala, Meksika, Panama, Peru ve Dominik Cumhuriyeti.

Paketin yalnızca iki PlayStation Move hareket kontrol cihazını içerecek şekilde indirilmiş bir sürümü ve oyunun fiziksel bir kopyası 100 € / 85 £ karşılığında Avrupa’da başlatılacak. Ön siparişler artık şu ülkelerde mevcuttur: İsviçre, Avusturya, Doğu Avrupa, İngiltere, Hırvatistan, Bulgaristan, Almanya, İtalya, Yunanistan, Kıbrıs, İsrail, Malta, Polonya, Portekiz, İspanya, Benelüks, Danimarka, İsveç, Finlandiya, ve Norveç.

Her iki paket de özellikle iki Move hareket kontrolörü içerir, çünkü oyuncuların Iron Man’s Repulsor Jetleri ateşlemesine ve gökyüzüne fırlamasına izin verir, ancak büyük olasılıkla oyunda başka önemli kullanımları olacaktır. Aslında Sony, oyunu oynayabilmek için iki PlayStation Move hareket kontrol cihazına ihtiyacınız olduğunu belirtiyor.

Daha da önemlisi Sony, PlayStation Store aracılığıyla dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak indirilebilen bir oyun demosu çıkardı. Demoda Malibu eğitim misyonu, Tony, Friday & Pepper Potts, Blue Stark Jet oyun dışı görevi, Flight Challenge isteğe bağlı görevi ve Advanced Combat Challenge isteğe bağlı misyonunun başrol oynadığı interaktif bir Stark Jet sineması yer alıyor.

3 Temmuz’da piyasaya sürülmeden önce ücretsiz demoyu indiren tüm oyuncular, Marvel’in Iron Man VR oyununu satın aldıklarında özel Molten Lava Armor Deco’yu alacaklar.

Bugün En Çok Okunanlar

iCloud Saklama Alanı: Nasıl Yer Açacağınıza Dair 5 İpucu

Apple, 2011'de iCloud'u ilk kez tanıttığında, şirketin sunduğu 5 GB'lık ücretsiz depolama alanı, çoğu insanın kullanabileceğinden çok daha fazla görünüyordu. Ancak son...

En İyi Taşınabilir Bluetooth Hoparlörler: JBL, Bose, Sony Ve Daha Fazlası

Kablosuz bir hoparlör mi arıyorsunuz ve çok fazla harcamak istemiyor musunuz? Uygun fiyatlı mini ve en iyi taşınabilir bluetooth hoparlörler için en...

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

Tesla bu çeyrekte rekor sayıda otomobil üretti ve teslim etti

Şirketin şimdi yıl sonu hedefine ulaşmak için 181.000 otomobil üretmesi gerekiyor. Elon Musk, Çarşamba günü Tesla'nın 2020 Q3 kazanç...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin