Çarşamba, Ekim 21, 2020

Steam Sonbahar Oyun Festivali, Yüzlerce Oyunu Ücretsiz Denemenizi Sağlar!

Bağımsız oyun geliştiricilerinin dikkatini çekmeye çalışan Valve, Valve’s Steam Sonbahar Oyun Festivali sürümüyle geri döndü.

Şimdi 13 Ekim 13:00 ET / 10:00 PT’ye kadar, PC oyuncuları önümüzdeki altı ay içinde çıkacak bir dizi bağımsız oyuna ücretsiz olarak erişme fırsatına sahip olacaklar. Sonbahar oyunu festivali dahil bazı dikkate değer başlıklar şunlardır:  Alpaca Ball: Allstars, Cake BashGhostrunnerGarden Storyve Smash Ball.

Valve , Oyun Geliştiricileri Konferansı’nın iptal edilmesinin ardından kalan boşluğu doldurmak için bu yılın başlarında bir Bahar Oyun Festivali düzenlemişti. Bu bahar oyun festivali, Valve’in dijital vitrininde, kendi oyunlarını tanıtma fırsatını kaybeden bağımsız geliştiriciler için bir şanstı.

Yüzlerce bağımsız oyun demosuna ek olarak, Steam Sonbahar Oyun Festivali: aynı zamanda içerik oluşturuculardan ve geliştiricilerden röportajlar, özel oyun ve etkinlik süresi boyunca yorumlar gibi bir haftalık canlı yayın içerir. Bu canlı yayın akışını takip etmek isterseniz, ilgili linke gidebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki videoda festivalin öne çıkan oyunlarından bazılarının ön izlemesine göz atabilirsiniz.

Bu tarz büyük oyun etkinlikleri muhtemelen bir süre daha uzaktan yapılacak. Bu durumu lehinize çevirip etkinliği çevrimiçi şekilde izleyebilirsiniz.

Şubat 2021 ve Haziran 2021 için başka Steam Oyun Festivali etkinlikleri  planlanmaktadır , bu nedenle bunların 2020’den sonra bile düzenli bir etkinlik olmaya devam etmesini bekleyebiliriz . Sonbahar Festivali’nin başlangıcı için bir hatırlatıcı oluşturmak için buradaki resmi Steam sayfasına göz atın .

Bugün En Çok Okunanlar

Python Kullanarak Kendi Sesli Kitabınızı Yapın! – Pyttsx3 ve PyPDF2 Kütüphanesi

Sesli kitap, bir kitabın veya başka bir çalışmanın yüksek sesle okunması veya seslendirilmesidir. Herhangi bir akıllı telefon, tablet, bilgisayar, ev hoparlör sistemi veya araç...

Google yapay zeka destekli fotoğraf baskı hizmetini yeniden açıyor

Google, yapay zeka tabanlı Fotoğraflar baskı hizmetini geri getirme sözünü yerine getirdi ve bu sefer daha uygun fiyatlı. Yaklaşan premium baskı serisinde bir kez daha makine öğreniminin her...

Google Arama, Alışveriş ve Eğitim için yeni Google Lens özelliklerini duyurdu

Google Lens ile, kameranızı kullanarak gördüklerinizi arayabilirsiniz ve Google Lens artık bitkileri, hayvanları, önemli noktaları ve daha fazlasını belirlemenize yardımcı olmak için,...

LG katlanabilir OLED TV 87.000 dolara satılıyor

Yıllarca prototiplerini gösterdikten sonra LG, nihayet Güney Kore'de satışa sunulan bir 4K OLED TV'ye sahip oldu. LG nihayet katlanabilir...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin