Cumartesi, Ekim 31, 2020

Street Fighter V Sezon 5 Beş Yeni Karakter ve Üç Yeni Aşama Ekleyecek

Bugün Capcom , oyun için beş yeni savaşçının yanı sıra üç yeni aşama ekleyecek bir final Sezonu yapmayı planladıklarını doğruladı . Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı bu yaz ileride açıklanacak.

Oyuncularımızın Street Fighter V için sırada ne olacağını merak ettiğini biliyoruz  , bu yüzden paylaşmak için heyecan verici bazı haberlerimiz var. Sezon 4 ve Şampiyon Sürümünün olumlu karşılanması nedeniyle  , kadroya “ 5 ” daha fazla savaşçı katacak son bir “5” Sezonu yapmayı planlıyoruz  . Üç yeni aşama da planlanıyor.

Şimdilik hepsi bu, ancak Street Fighter V’e gelen yeni içerikle ilgili daha fazla ayrıntı paylaşmak için bu yaz geri döneceğiz  .

Oyunun en son sürümü, toplam 40 karakter de dahil olmak üzere oyun için şimdiye kadar yayınlanan tüm içeriği içeren Şampiyon Sürümü . Oyunun bu sürümü, oyunun kesin sürümü olarak kabul edildi, bu nedenle muhtemelen Capcom , serinin bir sonraki girişinin gelişimini yavaşlatan mevcut pandemi nedeniyle oyuna daha fazla yeni içerik geliştirmeye karar verdi. .

Ünlü dövüş oyununun en sağlam versiyonu olan Street Fighter V: Champion Edition ile yüzüğü yönetin! Çeşitli heyecan verici tek oyunculu ve çok oyunculu modlarda yolunuza devam ederken 40 farklı savaşçı, 34 dinamik sahne ve 200’den fazla şık kostüm arasından seçim yapın.

SFV: Champion Edition, Arcade Edition’dan sonra yayınlanan her karakter, sahne ve kostüm de dahil olmak üzere Street Fighter V’in önceki sürümlerindeki içeriği içerir. 

Street Fighter V: Championship Edition artık PC ve PlayStation 4’te dünya çapında mevcut.

Bugün En Çok Okunanlar

Apple One abonelik paketi 30 Ekim’de başlıyor

Arcade, Müzik, TV +, iCloud ve daha fazlası. Elma resmen ortaya “Apple biri” abonelik paket kısmındaki geri İzle olay Eylül ayında. Bugün, şirketin üç aylık...

Ses En Yüksek Ne Kadar Olabilir? Desibel ve Gürültü Nedir?

Krakatoa yanardağı 1883'te patladığında, bir adayı yerle bir etti. Saniyede yarım mil hızla havaya 27 kilometre enkaz fırlattı ve 36.000 kişiyi öldürdü....

Yeni Biyoenerji Projesi: Bioo Paneller Topraktan Enerji Üretiyor

İspanya'nın İbiza adasındaki bir parkta, yeni nesil yenilenebilir enerji için bir biyoenerji projesi, enerjiyi yeraltından alıyor. Bioo Panelleri toprağın kendisinden enerji üreten...

Apple Watch Kurulumu: Saatinizden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin Basit İpuçları

Apple Watch sofistike ancak kullanımı kolay bir teknoloji ürünüdür. Eğer bir Apple Watch satın aldıysanız, bir sonraki adım nasıl kurulacağını öğrenmektir. Ne...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin