Çarşamba, Ekim 21, 2020

T-Mobile’ın 50 ABD eyaletinin 5G Hizmeti Vermeye Başladı

Bugün T-Mobile , GCI ile bir ortaklık ilan ederek, Un-carrier’ın ülke çapında 5G ağını Alaska’ya getirmesine izin verdi. Şirket zaten ülke çapında tek 5G ağına sahip olsa da , bu T-Mobile’ı 50 eyalette 5G hizmeti sunan ilk firma yapıyor.

T-Teknoloji Başkanı Neville Ray, “Gün boyunca inşa ettiğimiz ve genişlettiğimiz ve bunun gibi önemli ortaklıklar ile eşleştirilen muazzam ülke çapında 5G ağı – 5G liderliğimizi rekabette genişletiyor ve müşterilerimize anlamlı 5G deneyimleri sağlıyor,” dedi. Mobil. “Şimdi, 5G cihazları ile müşterilerimiz Alaska zaman 5G hizmet tutabilirsiniz. Ve GCI müşterileri için, ülke çapında 5G hoş geldiniz!”

T-Mobile ilk kez ülke çapında 5G ağını Aralık ayında başlattı ve o zamandan beri hem cihazlar hem de hizmet açısından genişlemeye devam etti. Lansman sırasında, yeni 600MHz 5G hizmetini destekleyen tek cihaz OnePlus 7T Pro 5G McLaren ve Samsung Galaxy Note10 5G idi. Ayrıca ülke çapında 6G altından önce S10 + vardı, ancak bu sadece mmWave’i destekledi. Şimdi, Galaxy S20 + ve S20 Ultra hem sub6 hem de mmWave’i destekliyor ve T-Mobile, Sub6 5G için OnePlus 8, LG V60 ThinQ ve Samsung Galaxy S20 gibi cihazlara sahip.

Hizmet de genişledi. Şirketin rakip taşıyıcı Sprint’i satın alması Nisan ayında tamamlandığından, T-Mobile 2.5GHz bandını cihazlarına getirmek için çok çalışıyor. Aslında, New York şimdi düşük bantlı sub6, orta bantlı sub6 ve mmWave’e sahip olan ve 5G’yi oluşturması gereken spektrumların tamamıdır.

Alaska’da, GCI ile ortaklık yoluyla, T-Mobile müşterileri, Aralık ayından bu yana başka bir yerde müşterilerin eriştiği 600MHz bandına erişebilecek.

Bugün En Çok Okunanlar

Yeni Araştırma Sayesinde Akciğer Kanseri İçin Öngörücü Tedavi Geliştiriliyor!

Akciğer kanseri olan hastalar için kişiselleştirilmiş tedavi seçenekleri, son yirmi yılda uzun bir yol kat etti. Küçük hücreli olmayan akciğer kanseri olan...

En İyi Taşınabilir Bluetooth Hoparlörler: JBL, Bose, Sony Ve Daha Fazlası

Kablosuz bir hoparlör mi arıyorsunuz ve çok fazla harcamak istemiyor musunuz? Uygun fiyatlı mini ve en iyi taşınabilir bluetooth hoparlörler için en...

Google Güvenilir Kişiler uygulamasını durdurdu!

Google Güvenilir Kişiler uygulaması Birkaç yıl önce, Google inşa edilmiş ve kısaca onun muhafaza Güvenilir Kişiler uygulaması üzerinde iOS ve Android'i. Konumunuzu yakın arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle...

Tesla Çinde üretilen otomobiller Avrupa’ya ihraç edilecek

Hızla büyüyen ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın, Şangay'daki yeni fabrikasında üretilen otomobilleri bu ay Avrupa'ya ihraç etmeye başlayacağını duyurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin