Pazartesi, Ekim 26, 2020

Teams ile Skype birlikte bu ay sonunda çalışabilecek.

Mart ayında Microsoft, bu ay boyunca Skype ve Ekipler arasında birlikte çalışabilirliği uygulamaya başlayacağını ve Nisan ayında kullanıma sunulmayı planlayacağını açıkladı. Nisan geldi geçti ve özellik henüz hazır edilecek ve şimdi Microsoft güncelledi etmiştir Microsoft 365 yol haritası Alman web sitesi tarafından fark olarak, yetenek yayıyoruz gecikmeyi yansıtmak için Dr Windows’un .

Microsoft’un yol haritasındaki giriş geçtiğimiz cumartesi güncellendi ve artık Teams ile Skype’ın tüketici sürümü arasındaki birlikte çalışabilirliğin Mayıs ayında kullanılabilir olacağını belirtiyor. Özelliğin ne zaman kullanılabilir olacağına ve başlangıçta planlandığı gibi kademeli bir sunum olup olmayacağına dair başka bir gösterge yoktur.

Sunulsa bile, muhtemelen kuruluşun BT yöneticileri tarafından Teams’de etkinleştirilmesi gerektiğinden, bu özellik herkes tarafından kolayca kullanılamaz.

Microsoft, bu yılın sonunda Teams’in tüketici sürümünü yayınlamayı planlıyor , bu yüzden Skype’ın Microsoft’un ekosistemine nasıl uyduğu görülüyor. Hem iş hem de kişisel kullanım için tek bir uygulamaya sahip olmak, uygulamayı Skype-Teams birlikte çalışabilirliğine güvenmekten daha uygun bir seçenek haline getirebilir ve bu, kullanıcılar yeni hizmete geçene kadar bir durma çözümü çözümü olabilir.

Bugün En Çok Okunanlar

Snapchat salgın sırasında yeni kullanıcılar ekledi ve reklam işini büyütüyor

Koronavirüs salgını reklam endüstrisini çok etkilemiş olsa da, Snap bu konuda gayet iyi bir şekilde geziniyor gibi görünüyor. Snapchat uygulaması, üçüncü çeyrek gelir raporuna göre...

Tesla Çinde üretilen otomobiller Avrupa’ya ihraç edilecek

Hızla büyüyen ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın, Şangay'daki yeni fabrikasında üretilen otomobilleri bu ay Avrupa'ya ihraç etmeye başlayacağını duyurdu.

Apple iPhone 12 iMovie HDR desteği ekledi

Teknoloji devi, iOS için iMovie uygulamasını güncelledi. iPhone 12 Pro'nun en önemli özelliklerinden olan rekor yeteneği zengin gölgelerde ve parlak ile en...

LG katlanabilir OLED TV 87.000 dolara satılıyor

Yıllarca prototiplerini gösterdikten sonra LG, nihayet Güney Kore'de satışa sunulan bir 4K OLED TV'ye sahip oldu. LG nihayet katlanabilir...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin