Cumartesi, Eylül 19, 2020

Tesla, Kuzey Amerika ve Çin’de otomobil fiyatlarını düşürdü

Reuters’e göre Kuzey Amerika’daki araçlarının fiyatlarını %6 oranında düşürdüğünü açıkladı . Koronavirüs kilitlenmeleri hafifletildikten sonra, otomobil üreticisi Fremont fabrikasında otomobil üretimini artırdı.

Kilitlenmelerin ortasında, otomobil üreticileri ya fabrikaları kapatırken ya da koronavirüs tanısı alan hastaların tedavisinde hastanelere yardımcı olmak için ventilatörler üreterek arabalara olan talep azalmıştı . Bununla birlikte, bir analiz firması JD Power’a göre, bazı otomobil üreticileri indirim ve teşvikler sunduğundan satışların Mayıs ayında toparlanması bekleniyor.

Firmanın web sitesine göre , Tesla Model S sedanları 74.990 dolardan başlıyor ve Model X araçları şimdi 79.990 dolardan fiyatlandırılıyor. Sözü edilen iki otomobilin fiyatları 5.000 $ düştü. Firmanın en ucuz aracı olan Tesla Model 3’ün fiyatı 37.990$.

Benzer şekilde, Weibo’da yapılan bir açıklamaya göre, otomobil üreticisi Çin’de araba fiyatlarını da düşürecek . Firmanın ithal ettiği Model S ve Model X otomobillerin fiyatları yaklaşık% 4 oranında azalacak; ancak Çin’de üretilen Model 3 arabaların fiyatı da aynı olacak.

Bugün En Çok Okunanlar

“Sosyal İkilem”, Sosyal Medya Kullanıcılarını Yeniden Düşündürüyor

Nextflix'in yayınlamış olduğu "Sosyal İkilem" adlı belgesi izleyen sosyal medya kullanıcıları, Facebook ve Instagram gibi platformlarda hesaplarının olması gerekip gerekmediğini yeniden değerlendiriyor....

Netflix’in Ekim 2020 Takvimi

Netflix ekim ayı, orijinalleri ertesi hafta yayınlanmaya başlıyor. Adam Sandler'in yeni filmi Hubie Halloween 7 Ekim'de ve The Haunting of Bly Manor 9 Ekim'de vizyona giriyor.

SQL Server nedir

SQL Server, Microsoft tarafından geliştirilen ve pazarlanan ilişkisel bir veritabanı yönetim sistemi veya RDBMS'dir. SQL Server nedir ? Diğer...

Facebook sağlık grupları önermeyi bırakacak

Ayrıca daha fazla uygulamalı denetim gerektiriyor. Facebook, Gruplar özelliğine yanlış bilgilerin ve diğer zararlı içeriğin yayılmasını yavaşlatmayı amaçlayan yeni kurallar ekliyor. Şu...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin