Cumartesi, Ekim 31, 2020

The Walking Dead yıldızı sezon finaliyle ilgili ipucu verdi: Game of Thrones gibi olacak

Norman Reedus 10. sezon finalinin Game of Thrones’taki gibi destansı bir savaşa ev sahipliği yapacağını söyledi.

The Walking Dead yıldızı Norman Reedus zombi dizisinin 10. sezon finalinin Game of Thrones gibi olacağını söyledi.

The Walking Dead’in 10. sezonu geçen sonbaharda başlayıp son birkaç bölüm için şubatta geri dönmüştü. Normal şartlar altında sezon finali şimdiye kadar yayımlanmış olacaktı. Ancak küresel koronavirüs salgını bölümün post-prodüksiyon aşamasının yarım kalmasına neden oldu. Böylece izleyenler nisanda sezonu bitirecek bölümden mahrum kaldı.

Gelecek hafta, yayımlanan son bölüm “The Tower’ın” üzerinden iki ay geçmiş olacak, AMC de sezon finalinin yayın tarihini henüz açıklamış değil. Bunun dışında çoktan onaylanan 11. sezonun ne zaman başlayacağı henüz belirsiz.

The Walking Dead en son karakterleri epey tehlikeli bir durumda bırakmıştı. Tacı yeni devralmış büyük kötü Beta’nın (Ryan Hurst) bir zombi sürüsünü karakterlerin çoğunun sığındığı hastaneye yönlendirmesi büyük çaplı bir çatışmanın ufukta olduğuna işaret ediyor.

Hayranlar durumun nereye varacağını merakla bekliyor. Gerçi bu final bölümünde heyecanlanacak tek şey bu değil. Maggie’nin The Walking Dead 10. sezon finalinde diziye dönüşü kesinleşti. Bu, oyuncunun 9. sezonda diziden ayrıldıktan sonra ilk görünüşü olacak.

The Walking Dead’in 10. sezon finalinin ne zaman yayımlanacağına dair herhangi haber olmadığından, hayranların en sevdiği karakterlerden Daryl Dixon’ı canlandıran Reedus bölümdeki aksiyonun ipuçlarını verip heyecanı yükseltme görevini üstlendi.

Screen Rant’ta yer alan habere göre hayranların Beta’nın hamlesinin savaş anlamına geldiği konusundaki şüphelerini doğrulayan Reedus, EW’ya “Destansı bir savaş olacak” dedi. Hayranlara destansılığın boyutlarıyla ilgili bir fikir vermek adına Reedus, “Game of Thrones tarzı süper bir savaş muharebesi olacak” dedi.

8 sezonluk yayın süresi boyunca Game of Thrones muazzam savaş sezonlarıyla ünlendi. Bunların en çok beğenileni 6. sezonda geldi: The Battle of the Bastards.

Game of Thrones’un son sezonu, bu savaşın seviyesini zorlamayı Winterfell Savaşı’yla da denemiş ama izleyenler kötü ışıklandırma ve beklenmedik seviyede düşük ölü sayısından dolayı hayal kırıklığına uğramıştı. The Walking Dead’in sezon finali için planladığı her neyse, ilkine daha çok benzerse hayranlar daha memnun olacaktır.

Şu an için işin en sıkıntı veren yanı hayranların The Walking Dead sezon finalinin ne zaman geleceğini bilmemesi.

Bazı televizyon dizilerinde post-prodüksiyon salgın esnasında uzaktan devam edebilmişti. Öte yandan The Walking Dead’de durum böyle değil gibi görünüyor.

Bu yüzden işler herkesin bölümün tamamlanmasına katkıda bulunabileceği kadar düzelene dek The Walking Dead hayranları muallakta kalacak. 

Bugün En Çok Okunanlar

Yeni Biyoenerji Projesi: Bioo Paneller Topraktan Enerji Üretiyor

İspanya'nın İbiza adasındaki bir parkta, yeni nesil yenilenebilir enerji için bir biyoenerji projesi, enerjiyi yeraltından alıyor. Bioo Panelleri toprağın kendisinden enerji üreten...

Nükleer Motor: NASA İnsanları Sadece Üç Ayda Mars’a Taşıyacak

NASA, ilk insan mürettebatını 2030'lu yıllarda Mars'a göndermeyi hedefliyor. Nasa için tasarlanan nükleer motor ile birlikte 40 milyon milden fazla yolculuğu şu...

Ses En Yüksek Ne Kadar Olabilir? Desibel ve Gürültü Nedir?

Krakatoa yanardağı 1883'te patladığında, bir adayı yerle bir etti. Saniyede yarım mil hızla havaya 27 kilometre enkaz fırlattı ve 36.000 kişiyi öldürdü....

Apple Watch Kurulumu: Saatinizden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin Basit İpuçları

Apple Watch sofistike ancak kullanımı kolay bir teknoloji ürünüdür. Eğer bir Apple Watch satın aldıysanız, bir sonraki adım nasıl kurulacağını öğrenmektir. Ne...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin