Pazar, Kasım 29, 2020

The Witcher 3 Redux 2.7 Güncelleme Yayınlandı

The Witcher 3 Redux oyun revizyon modunun yeni bir sürümü, oyunun bazı mekaniğinde ve özelliklerinde daha fazla değişiklik getirerek yayınladı.

Sürüm 2.7, bazı Tabelalarda bazı değişiklikler yanı sıra Drenajda bir değişiklik ve daha fazlası gibi Kritik Efektlerde bazı değişiklikler getiriyor.

  • Aktif Kalkan (Alternen Quen) aşırı sinirlendiğinden elden geçirildi. Kalkan gücü artık Dayanıklılığa değil sadece İşaret Yoğunluğuna bağlıdır. İyileşme miktarı artık dayanıklılık tarafından kontrol edilmektedir. Daha fazla ayrıntı için beceri bölümüne bakın.
  • Süperşarjlı Aard efekti + 400% aralığından şimdi körlük ve oryantasyon bozukluğuyla birlikte sendeleyerek ve nakavt’a dönüştü.
  • Supercharged Quen Discharge’ın etkinleştirildikten sonra bir bekleme süresi olması sorunu düzeltildi.
  • Supercharged Quen Discharge efektine biraz daha görsel bir yetenek eklendi.
  • Supercharged Firestream (alternatif Igni) görsel efektini değiştirdi.
  • Süper şarjlı efektlerden bahsetmek için işaret çekirdeğini (katman 0) ve katman 4 açıklamalarını güncelleyin.
  • Harpies, erynias ve sisletler tarafından isabet başına% 20’den% 10’a düşürülmüş Drenaj etkisi

Witcher 3 Redux, devasa RPG için mevcut en iyi oyun revizyon modlarından biridir ve hazırlığı vanilya oyununda olduğundan daha önemli hale getiren irfan dostu özellikler sunmayı amaçlamaktadır.

  • Bu mod, oyun mekaniğini temelden değiştirmediği, ancak yine de oyun geliştirmelerinden daha fazla düşünülmesi için yeterli büyük değişiklikler yaptığı için “hafif” bir oyun revizyonu olarak kabul edilebilir. Asıl amacı, hazırlığın anahtar olduğu yerlerde oyunun daha gerçekçi ve daha dostça hissetmesini sağlamaktır. Sonuçta, iksiri olmayan bir cadı yarım cadıdır. Ayrıca, tesviye elemanlarını her iki genişleme boyunca genişletmeye ve beceri sistemini elden geçirmeye çalışır, böylece 30. seviyeden sonra sadece diğer ağaçlarda daha sonraki beceri katmanlarının kilidini açmak için beceri puanlarını boşa harcamazsınız

Witcher 3 artık PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’te mevcut.

Bugün En Çok Okunanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin