Salı, Ekim 27, 2020

TimeBucks ile Tik Tok tan nasıl para kazanılır?

Binlerce takipçisi olan bir Tik Tok hesabınız varsa, ancak bu hesapla nasıl para kazanacağınızı bilmiyorsanız, lütfen bu makaleyi okumak için biraz zaman ayırın , Timebucks ile Tik Tok ile nasıl para kazanacağınızı önereceğim . Bu uygulamada para kazanmak için diğer yollar.

TimeBucks nedir?

Timebucks, çevrimiçi anketlerin, reklamların ve diğer birçok reklam hizmetinin dağıtımında uzmanlaşmış, 2014 yılına dayanan bir web sitesi platformudur. Timebucks’a katılan kullanıcılar, anketleri tamamlayarak, reklamları görüntüleyerek ve diğer görevleri tamamlayarak çevrimiçi para kazanabilir.

Timebucks şu anda kullanıcıların Tik Tok hesaplarını Timebucks’ta para kazanmak için kullanmalarına izin vermek için kampanya yürütüyor. Büyük bir takibe sahip bir Tik Tok hesabınız varsa, bu çok potansiyel bir iştir.

Timebucks hesabına kaydolun

İlk olarak, Timebucks’ı kullanmaya başlamak için bir hesap oluşturmanız gerekir, aşağıdaki adımları izleyin:

1. Adım:  Timebucks hesabını kaydet’i tıklayınTimebucks Kayıt

2. Adım:  Bilgilerinizi girin ve Şimdi Kaydolun’u tıklayın.

3. Adım:  Timebucks hesabınızı doğrulamak için e-postayı açın.

Kayıt işlemi tamamlandı, Timebucks’ta para kazanmaya başlayabilirsiniz

Timebucks ile Tik Tok’dan nasıl para kazanılır?

Timebucks, reklamverenleri ve Tik Tok kanallarını birbirine bağlayan 3. taraftır. Bir reklamveren Tik Tok’da bir şarkıyı veya videoyu tanıtmak istediğinde, Timebucks’ın içeriği dağıtması için Timebucks ile iletişime geçecektir. Bundan sonra Timebucks, web sitelerindeki kullanıcılara dağıtılacak. Şu anda kullanıcılar, reklamverenin istediği şekilde videoları Tik Tok’a yükleyecek. Tik Tok kanalı reklamverenlerin gereksinimlerini karşılarsa ödeme yapılır. Ve bu miktar, reklamverenlerin Timebucks’a ödeme yaptığı Timebucks’a ödeme yapar.

TimeBucks’tan para kazanmaya başlamak için bir Tik Tok hesabınızın olması gerekir, Tik Tok’u kaydettikten sonra geri dönüp aşağıdaki talimatları izleyin.

Adım 1:  Timebucks’ta oturum açın, araç çubuğunda gösterildiği gibi ‘KAZAN’ düğmesine tıklayın ve Tik Tok’u seçin.

2. Adım:  Sayfa Yapısı’nı veya Buraya Tıklayın.

Adım 3:  Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi, TimeBucks 6 haneli bir doğrulama kodu verir, bu kodu Tik Tok’daki profil sayfasına (Bio) eklemeniz yeterlidir.

Adım 4:  Ardından TimeBucks’a geri dönün ve doğrulamayı tamamlamak için Tik Tok’a kullanıcı adı kimliğinizi girin. TikTok’taki kullanıcı adı, aşağıda gösterildiği gibi profil düzenlemesine girebilirsiniz.

Bugün En Çok Okunanlar

Snapchat salgın sırasında yeni kullanıcılar ekledi ve reklam işini büyütüyor

Koronavirüs salgını reklam endüstrisini çok etkilemiş olsa da, Snap bu konuda gayet iyi bir şekilde geziniyor gibi görünüyor. Snapchat uygulaması, üçüncü çeyrek gelir raporuna göre...

Uluslararası Enerji Ajansı: Güneş Enerjisi Yeni Enerji Kralıdır

Bu ay, Uluslararası Enerji Ajansı, güneş enerjisi, küresel elektrik piyasalarının "yeni kralı" dedi. IEA, 1980'den beri modül maliyetlerinde inanılmaz bir şekilde yüzde...

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

GMC 1000HP Hummer elektrikli kamyon!

2022 Hummer Dünya Serisinin ilk oyununun başlangıcına denk gelen Salı günü canlı yayın sırasında, GMC yöneticileri sanal bir aşamaya geçti ve on yıldan...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin