Salı, Aralık 1, 2020

Twitch Studio beta sürümü artık macOS’ta

Twitch bugün Twitch Studio’nun macOS’a beta sürümünü duyurdu. Amazon’un sahibi olan şirket, yeni yazılımı yeni içerik oluşturucuları için bir akış hizmeti olarak tanıtıyor.

Hizmet ilk olarak geçen yılın Kasım ayında Windows’a tanıtıldı. Twitch o zamandan beri beta sürümü için flamalar için tek tıklamayla yeşil ekran kurulumuyla arka planlarını değiştirme yeteneği de dahil olmak üzere yeni özellikler üzerinde çalışıyor. Ayrıca Chroma ve Vulkan Game yakalama özelliklerine sahiptir. Yerleşik uyarılar ve sohbet entegrasyonu da vardır.

Twitch Studio kullandığınız donanımı algılamak ve hızlı kurulum işlemi için önerilen ayarları sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca tarayıcınızdan veya PC’nizden doğrudan akışınıza ses paylaşabilirsiniz. Ayrıca, topluluğunuzla sohbet etmek için tam ekran web kamerası tasarımı gibi farklı düzenler oluşturma seçeneği de vardır. Akış sesinizi özelleştirmek için birden fazla ses cihazı da ekleyebilirsiniz.

İPhone veya iPad’inizi bağlamak istiyorsanız, bu ekranı akışınızla paylaşabilirsiniz. Twitch Studio Beta’nın macOS sürümü, şirketin içerik oluşturuculara danışmasının ardından gelir. Hizmet, gelecekte daha fazla özelleştirme seçeneği sunmayı vaat ediyor.

Bugün En Çok Okunanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin