Çarşamba, Ekim 21, 2020

Vodafone, evden telefon onarımı için servis vermeye başladı

Vodafone, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında yeni bir hizmete başladığını duyurdu.

Vodafone “Dijital Destek Evde” hareketiyle, koronavirüsten korunmak için evlerinde kalan müşterilerin ayağına gidilerek, arızalı telefonun evden alınması ve tamir edilerek tekrar eve bırakılması, tamir süresince yedek telefon temini ve telefon temizleme hizmetleri sunuluyor.

Şirket, başladığı “Dijital Destek Evde” hareketiyle, koronavirüsten korunmak için evlerinde kalan müşterilerinin bulunduğu yere giderek onarım hizmetine başladı. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya olmak üzere 5 ilde sunulan çözüm kapsamında, arızalı telefonun evden alınması ve tamir edilerek tekrar eve bırakılması, tamir süresince yedek telefon temini, ultraviyole ışınla telefon temizleme hizmetleri sunuluyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle olağanüstü bir dönemden geçildiğini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Salgından korunmak ve yayılımını önlemek açısından evde kalmak büyük önem taşıyor. Bu dönemde dış dünyayla bağlantımızın ana unsurlarından biri haline gelen akıllı telefonlar konusunda müşterilerimizin her tür ihtiyacına eksiksiz yanıt vermek için harekete geçtik. Müşterilerimize ister akıllı telefon alırken, isterse kurulumda ya da satış sonrasında olsun, her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Bu kapsamda ‘Gülümseten Çözümler’ platformumuza eklediğimiz ‘Dijital Destek Evde’ çözümüyle, telefon onarımı hizmetini müşterilerimizin ayağına götürüyoruz. Üstelik, müşterilerimiz telefonsuz kalmasınlar diye, tamir süresince onlara yedek telefon temin ediyoruz.” 

65 yaş üstüne ücretsiz

Dijital Destek ürününü daha önce satın almış olan Vodafone’lular, telefon numarasını girip Dijital Destek Evde platformuna kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra bu hizmetten yararlanabiliyor. Bu ürünü satın almamış Vodafone müşterileri ya da Vodafone’lu olmayanlarda düşünüldü. Eğer Vodafone abonesi değilseniz web sitesinde oluşturulan alandan kredi kartıyla ödeme yaparak Vodafone mağazalarına gitmeden bu hizmeti kullanabilme imkanı sunuluyor.

Bugün En Çok Okunanlar

Yeni Xbox kullanıcı arayüzü Xbox One’da mevcut

Xbox Series X ve Series S, Xbox One'da yeni sunulan aynı arayüzü paylaşacak. Xbox Series X ve Series S'nin...

Windows 10 Build 20231.1005 Yayında

Microsoft, Geliştirme kanalına kayıtlı kullanıcılara Windows 10 toplu güncelleştirmesi KB4586238'i resmi olarak yayımladı ve böyle bir yamadan bekleyebileceğinizin aksine, büyük bir değişiklik...

PS5 fan optimizasyonları sistem güncellemeleriyle gelecek

Sony'nin eski büyük PS5 hayranı, kısa süre önce piyasaya sürülen PlayStation 5 parçalanmasının en önemli özelliklerinden biriydi, ancak bu fan zamanla gelişmeye hazır. 

Tesla’nın yedi günlük iade politikasını sona erdi!

Tesla onun yedi gün sunan durdurdu, hiçbir soru göre iade politikası istedi Electrek . Şirketin dün gece yaptığı teklife son verdiği bildirildi. Otomobil üreticisinin politikaya adadığı web sayfasını ziyaret...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin