Salı, Aralık 1, 2020

WatchOS 7 geliştirici beta sürümü

Bu haftanın başlarında WWDC açılış konuşmasında Apple watchOS 7’yi gösterdi. Bu olaydan sonra bir geliştirici önizleme yayınladı ; ancak, bu aslında bir watchOS genel beta sürümü ilk kez kullanıma sunulacak. Temmuz ayında geliyor.

watchOS 7, uzun zamandır beklenen uyku takibi gibi bir dizi yeni özellik içerir. Apple Watch’unuzda, uyku zamanınızı ve uyanmak istediğiniz zamanı işaretlemenizi sağlayan bir Uyku uygulaması olacaktır. Açıkçası, haftanın farklı günleri için özelleştirebilir ve ardından uyku düzeninizle ilgili farklı ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz. % 30’dan daha az pil ömrüyle uyku moduna geçerseniz Apple Watch’unuz da size bir uyarı verecektir.

Saat kadranlarında da değişiklikler oluyor. Ayrıca, web sitelerinden bile indirilebilen üçüncü taraf saat yüzleri için destek var. Yüzler artık bir uygulamadan birden fazla komplikasyona sahip olabilir ve saat yüzünüzü yapılandırmak için yeni bir kullanıcı arayüzü var.

Workouts uygulamasında daha fazla egzersiz yapmak, Haritalar’da bisiklet sürmek ve daha fazlası gibi başka küçük değişiklikler de var. 

Bugün En Çok Okunanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin