Pazartesi, Ekim 19, 2020

WhatsApp’tan kullanıcıları üzen hamle geldi!

Bu yılın başlarında kullanıcı dostu güncellemeleriyle sevindiren WhatsApp, iphone kullanıcılarını üzecek bir paylaşım yaptı ve iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefon sahiplerinin mutsuzlaşmasına neden oldu.

Uzun zamandır Corona virüs nedeniyle farklı yönlerde güncellemeler üstünde çalışan WhatsApp, iOS işletim sistemine sahip telefonlar için getirdiği kısıtlamalar nedeniyle iPhone sahiplerini üzmeye başladı.

2.20.50 sürümü ile güncellenmesi bekleyen uygulamanın yanında getirdiği yeni özellikler neler?

Yaklaşık bir buçuk aydır, Corona virüs nedeniyle farklı çalışmalar yapan WhatsApp, bu çalışmaların sonucunu yayınlamaya hazırlanıyor.

2.20.50 güncellemesinin betasını kullanan kişiler, WhatsApp’taki içerik menüsünün sürekli çöktüğünden şikayetçi oldu. Bu nedenle artık paylaşım yapılacak kişilerin WhatsApp sembolü üzerinden yapılması planlanıyor.

Bir önceki içerik menüsünde paylaşılmak istenen içeriğin üstüne bsaılı tuttuğunuz zaman ya da 3D Touch özelliği sayesinde aktif edilebiliyordu. 

Eski menünün bir başka avantajı da WhatsApp açılmadan kullanılabilir olmasıydı. Artık paylaşım yamak için WhatsApp’ı açmak zorunlu hale gelecek.

Bugün En Çok Okunanlar

OnePlus 8T 39 dakikada tamamen şarj edilebilir

OnePlus'ın uzun süredir tanınan 8T'si geldi. Spesifikasyonlar söz konusu olduğunda, tahmin edilebileceği gibi, 8 ile 8 Pro arasında bir yere iniyor, ancak bazı ilginç yeni...

Doğal Dil İşleme Alanında Uzmanlaşmak İçin İzlemeniz Gereken Yol!

Günümüzde yapay zekanın popülerliği arttıkça bu alandaki uygulamaların da popülerliği artmaya devam ediyor. Bu alanlardan en popülerlerden birisi ise şüphesiz doğal dil...

Apple iPhone HDR video kaydı ekledi

Yeni ProRAW formatı size fotoğraflar üzerinde daha fazla kontrol sağlıyor. “Profesyonel” etiketi haklı olduğunu iPhone 12 Pro ve Pro Max tarafından ekleyerek kamera...

Tesla’nın yedi günlük iade politikasını sona erdi!

Tesla onun yedi gün sunan durdurdu, hiçbir soru göre iade politikası istedi Electrek . Şirketin dün gece yaptığı teklife son verdiği bildirildi. Otomobil üreticisinin politikaya adadığı web sayfasını ziyaret...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin