Cuma, Eylül 18, 2020

Windows 10 için Facebook Messenger Beta, Çağrı Ayarları ekliyor

Görüntülü görüşme bugünlerde tüm öfke ve daha büyük ekranları ve daha uygun form faktörü nedeniyle, dizüstü bilgisayar kullanımı bu kullanımlar için bir yeniden canlanma görüyor.

Bu ihtiyaca cevap veren Facebook, Windows 10 için Facebook Messenger uygulamalarının görüntülü arama işlevini geliştiriyor.

Uygulamanın Beta sürümünde Facebook, Arama Ayarları ekleyerek kullanıcıların arama yaparken farklı (ve muhtemelen daha iyi) bir kamera, mikrofon ve hoparlör seçmelerine olanak tanır.

Alumia tarafından fark edilen özellik, kullanıcılara yavaş yavaş yayılıyor gibi görünüyor.

Aslında Facebook’ta düzenli güncellemelerle, son birkaç ay içinde çarçabuk geliyor olmuştur Facebook Messenger, son beta sürümü, Store’da bulunabilir burada.

Bugün En Çok Okunanlar

Netflix’in Ekim 2020 Takvimi

Netflix ekim ayı, orijinalleri ertesi hafta yayınlanmaya başlıyor. Adam Sandler'in yeni filmi Hubie Halloween 7 Ekim'de ve The Haunting of Bly Manor 9 Ekim'de vizyona giriyor.

SQL Server nedir

SQL Server, Microsoft tarafından geliştirilen ve pazarlanan ilişkisel bir veritabanı yönetim sistemi veya RDBMS'dir. SQL Server nedir ? Diğer...

Facebook sağlık grupları önermeyi bırakacak

Ayrıca daha fazla uygulamalı denetim gerektiriyor. Facebook, Gruplar özelliğine yanlış bilgilerin ve diğer zararlı içeriğin yayılmasını yavaşlatmayı amaçlayan yeni kurallar ekliyor. Şu...

Twitter, Seçim Günü kaosunu önlemek için yeni güvenlik özellikleri sunuyor

Parola sıfırlama korumasını otomatik olarak açıyor. Şirket Perşembe günü yaptığı açıklamada, Twitter'ın 2020 ABD seçimleri öncesinde yüksek profilli siyasi...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin