Pazartesi, Ekim 26, 2020

Windows 10 Mayıs 2020 Güncellemesinin Cihazınızda Engellenip Engellenmediğini Anlama

Windows 10 Mayıs 2020 Güncellemesi çok fazla iyileştirme ile geldi, bu yüzden birçok insanın denemek istememesi şaşırtıcı değil.

Bununla birlikte, Mayıs 2020 Güncelleştirmesi veya Microsoft’un dediği gibi 2004 sürümü aşamalı olarak kullanıma sunuluyor ve bu, yazılım devine erken aşamalardaki hataları bulmak ve daha fazla sayıda isabet etmelerini önlemek için daha fazla zaman veren bir yaklaşımdır. bilgisayarlar.

Bu noktada, kullanıcılar yalnızca cihazlarındaki güncellemeleri kontrol ederek Mayıs 2020 Güncellemesinin Windows Update’ten indirilmesini manuel olarak tetikleyebilir. Medya Oluşturma Aracı da onların bilgisayarlar için zaten mevcut olmadığını onlara güncelleştirmeyi yüklemek için izin verir.

Ancak aynı zamanda Microsoft, birkaç yükseltme bloğu da yerleştirdi; bu, Windows Update’te güncelleştirmeleri el ile kontrol eden kullanıcılardan yalnızca bazılarının Windows 10’un yeni sürümünü sunduğu anlamına geliyor.

Ve hepsi bu, şirketin zaten orada cihazlara vurabilecek çeşitli sorunların farkında olduğu için, Mayıs 2020 Güncelleştirmesinin bu makinelere yüklenmesini önlemek tek yol – bilmeye değer Microsoft’un bu listeyi sürekli olarak yenilediği diğer hataların da kabul edilebileceği anlamına gelir ve bu da güncelleştirmenin alınması engellenen daha fazla yapılandırmaya yol açar.

Bu nedenle, güncellemeleri el ile kontrol ettiğinizde güncelleştirme Windows Update’te görünmüyorsa, sorunların oluşmasını önlemek için Microsoft’un aygıtta engelleme olasılığı vardır.

Ancak, her şeyi daha da kolaylaştırmak için, cihazınızda Windows 10 Mayıs 2020 Güncellemesi engellendiyse, Windows Update’te aşağıdaki mesajı görmelisiniz:

“Windows 10 Mayıs 2020 Güncellemesi geliyor. Bu güncellemeyi uyumlu cihazlara sunuyoruz, ancak cihazınız buna hazır değil. Cihazınız hazır olduğunda, bu sayfada bulunan güncellemeyi göreceksiniz. Şu anda yapmanız gereken hiçbir şey yok. ”

Bugün En Çok Okunanlar

Porsche Apple Podcast’leri ve Apple Music şarkı sözlerini Taycan otomobile yerleştirdi

Podcast uygulamasının herhangi bir araca ilk yerel entegrasyonudur. Porsche Taycan sahipleri, iPhone'larını CarPlay üzerinden bağlamak zorunda kalmadan Apple Podcast'leri yayınlayabilir. Otomobil...

Apple iPhone 12 iMovie HDR desteği ekledi

Teknoloji devi, iOS için iMovie uygulamasını güncelledi. iPhone 12 Pro'nun en önemli özelliklerinden olan rekor yeteneği zengin gölgelerde ve parlak ile en...

Apple Watch Kurulumu: Saatinizden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin Basit İpuçları

Apple Watch sofistike ancak kullanımı kolay bir teknoloji ürünüdür. Eğer bir Apple Watch satın aldıysanız, bir sonraki adım nasıl kurulacağını öğrenmektir. Ne...

Firefox 82 hız ve resim içinde resim iyileştirmeleri vaat ediyor

Mozilla, sadık Firefox için yeni bir tarayıcı güncellemesi sunuyor. Sürüm 82, daha iyi başlatma ve sayfa yükleme süreleriyle "her zamankinden daha hızlı" olmayı...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin