Pazar, Ekim 25, 2020

WordPress SEO Eklentileri

Seo eklentilerini kurarak daha hızlı bir şekilde sitenizi yapılandırabilirsiniz. Seo alt yapanız olmadan daha zor üst sıralarda yer alırsınız. Siteniz ne kadar özgün yazılar ve siteniz ne kadar iyi olursa olsun seo eklentiniz olmadan çok kötü sonuçlar elde edersiniz.

En İyi WordPress SEO Eklentileri

SEO Smart Links

Siteniz içerisinde oluşturduğunuz makale yazı sayfalarda ”nofollow” etiketi ”_blank” etiketi ile yeni bir pencere açabilirsiniz.

Platinum SEO Plugin

Eklenti All in one SEO ile aynı işi görmektedir. Ekstra olarak permalinklerinizi kalıcı bağlantınızı değiştirmeniz halinde direk olarak 301 yönlendirmesi yapar.

Google XML Sitemaps

Arama motorunda istediğini site haritasında otomatik oluşturup daha hızlı index yapabilirsiniz.

SEOtudy

Görsel SEO, Temel SEO, ve çok kullanılan SEO eklentileri bir araya getirmiş hali. Sadece SEO değil başka özelliklerini barındırmakta.

All in one SEO

En çok bilinen WordPress SEO eklentisi, Eklentide sayfaların, konuların etiketlerin ve title meta taglarını kontrol edebilirsiniz. Bu eklentiyi kullanmanızı tavsiye ederim.

WordPress SEO by Yoast

Siteniz için ideal SEO çözümler sağlayabilecek bir eklentidir. Duplicate description veya duplicate title sorunlarınızı ideal çözümler sağlayacaktır.

Bugün En Çok Okunanlar

Fotoğraf Boyutu Küçültme: Nasıl Yapılır?

Günümüzde kullanılan cep telefonları ve fotoğraf makineleri oldukça yüksek boyutlu ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilmektedir. Ancak kullanıcılar internet ortamına fotoğraf yüklemek istediklerinde...

Tokyo Olimpiyatları: Rus Bilgisayar Korsanları Oyunları Hedef Alıyor

İngiliz yetkililere göre, Rus bilgisayar korsanları Tokyo Olimpiyatları Oyunlarını kesintiye uğratmayı hedefliyor. İngiltere dışişleri Bakanlığı, Rusya'nın GRU askeri istihbaratının ilgili yetkililere ve...

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Pil Özellikleri Açıklandı

Hem iPhone 12 hem de iPhone 12 Pro'nun Cuma günü gönderilmeye başlaması öngörülüyor, ancak Çin'den gelen videolar sayesinde akıllı telefonlar kapımıza geldiğinde...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin