Pazartesi, Ekim 26, 2020

Xbox Series S’in oyun kumandası ortaya çıktı

Microsoft’un bu yıl Xbox Series X’le birlikte Xbox Series S adında daha uygun fiyatlı bir oyun konsolu daha piyasaya süreceği iddia ediliyor. Ortaya çıkan yeni sızıntı ise Xbox Series S’in varlığını doğruladı.

Microsoft’un bu ay içinde ikinci yeni nesil oyun konsolu Xbox Series S’i duyuracağı iddia ediliyor. Şimdiyse Microsoft’un yeni nesil Xbox kumandasına ait fotoğraflar internete sızdı.

Fotoğraflarda beyaz renkli kumandanın paketinde Xbox Series S adlı konsolun adı geçiyor. Zak S adlı Twitter kullanıcısı ise bu kumandayı satın aldığını belirtiyor.

Paketin kenarında yazılanlara bakıldığında bu kumandanın Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarıyla çalıştığı görülüyor.

Xbox Series X ve Xbox Series S’e ait olduğu anlaşılan oyuncu kumandasının beyaz olması sadece Xbox Series S’in değil, Xbox Series X’in de beyaz renkli olabileceğinin bir göstergesi.

Microsoft’un “Dante” kod adlı Xbox Series X geliştirici araç seti, oyun geliştiricilerine özel bir Lockhart modunu açmaya izin verecek. Bu sayede Microsoft’un ikinci konsoluyla erişmek istediği performans profiline ulaşılacak.

Microsoft henüz Xbox Series S’in resmi duyurusunu gerçekleştirmedi.  Ancak şirketin Xbox Series S’i ağustos ayı içinde göstereceği söyleniyor.

Bugün En Çok Okunanlar

Apple Watch Kurulumu: Saatinizden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin Basit İpuçları

Apple Watch sofistike ancak kullanımı kolay bir teknoloji ürünüdür. Eğer bir Apple Watch satın aldıysanız, bir sonraki adım nasıl kurulacağını öğrenmektir. Ne...

Tesla bu çeyrekte rekor sayıda otomobil üretti ve teslim etti

Şirketin şimdi yıl sonu hedefine ulaşmak için 181.000 otomobil üretmesi gerekiyor. Elon Musk, Çarşamba günü Tesla'nın 2020 Q3 kazanç...

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

Quibi kapandığını doğruladı

Quibi'nin kurucuları, fikrin 'yeterince güçlü' olmayabileceğini kabul etti. Jeff Katzenberg / Meg Whitman liderliğindeki Quibi'nin piyasaya sürülmesinden ancak altı...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin