Perşembe, Eylül 24, 2020

Xbox UWP uygulaması React Native ile değiştiriliyor

Windows 10 için mevcut Xbox UWP uygulaması yakında uygulamanın daha yeni bir React Native dönüşümü ile değiştirilecek. 

Jean Blanc tarafından Twitter’da bildirilen , mevcut Windows 10 Xbox UWP için yeni bir kenar çubuğu, uygulamanın uygulamanın değiştirileceğini bildiren kullanıcılara ortaya çıktı.

Blanc, Release Preview Insider derlemesinin en yeni sürümünün Xbox UWP uygulaması kullanıcılarını yeni ve geliştirilmiş bir sürüm indirmeye zorladığını bildirdi.

Xbox uygulaması şirketin UWP formatını terk eden ilk Microsoft uygulaması değil. Skype’ın UWP Uygulaması kısa süre önce bir Electron Native sürümüyle değiştirildi ve Microsoft, UWP uygulamalarından Microsoft Reklamdan Para Kazanma’yı kaldırmak için çok ileri gitti.

Bugün En Çok Okunanlar

Sudoku Çözen Algoritma, Protein Molekülleri İçin Umut Vaat Ediyor!

Toronto Üniversitesi'ndeki bilişimsel biyologlar, ince ayarlanmış terapötikler olarak sunulan yeni protein molekülleri oluşturma potansiyeline sahip bir yapay zeka algoritması geliştirdiler.

Tesla ABD’de kendi Lityum madenleri satın aldı

Tesla, dikey olarak entegre olmasıyla ünlüdür ve şirket şimdi kendi Lityumunu çıkararak bunu bir sonraki seviyeye taşıma planlarını duyurdu.

iPhone 12 lansman etkinliğinin 13 Ekim’de yapılacağı açıklandı

Apple'ın yılın en önemli açılış konuşması genellikle Eylül ayı ortalarında gerçekleşir. Bu, en yeni iPhone'un duyurulduğu zaman, telefonların basın toplantısından sonraki ilk Cuma...

Xbox oyun akışı yakında iPhone’a da gelebilir

Microsoft, bulut oyun hizmetini birkaç gün önce Android'de yayınladı. Maalesef iPhone desteği dahil edilmedi ve yakın zamanda bulut akışını alamayabilir. İster xCloud, Stadia veya başka bir...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin