Salı, Ekim 27, 2020

Xbox X veya S için nasıl ve nerede ön sipariş verilir?

Microsoft, geçen hafta PS5 ön siparişleri olan karmaşanın tekrarından kaçınmayı hedefliyor ve hangi perakendecilerin stoklarının olacağını ve siparişlerin ne zaman yayınlanacağını belirledi. Sıkı bir şekilde Xbox ekibindeyseniz ve birinci gün bir konsolu güvence altına almak istiyorsanız, bilmeniz gerekenler burada.

En iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak için bu kılavuzu çeşitli perakendecilerden gelen bağlantılar ve tekliflerle düzenli olarak güncelleyeceğiz.

Xbox X – 499 Dolar

Xbox Series X ön siparişleri 22 Eylül 11:00 ET / 08:00 PT’de yayınlanacak . Perakendeciler arasında Microsoft Store , Amazon , Walmart , GameStop , Best Buy, Newegg, Sam’s Club ve Target bulunur. Tam Erişim planları sundukları onaylanan mağazalar Best Buy, GameStop, Microsoft, Target ve Walmart’tır.

amerikadaniste.com dan sipariş geçebilirsiniz.

X’ten tam anlamıyla yararlanmak için, ideal olarak HDMI 2.1 ve 120Hz değişken yenileme oranını destekleyen bir 4K HDR TV’ye ihtiyacınız olacak. Konsol, HDMI bağlantı noktasına sahip herhangi bir TV, projektör veya monitörde gayet iyi çalışacaktır.

Başlangıçta, X Serisi için yalnızca bir depolama yapılandırması vardır ve bu 1 TB SSD’dir. Üst düzey SSD’lerde yasaklayıcı fiyatlar göz önüne alındığında, bir süredir daha kapsamlı bir sürümün geleceğini tahmin etmiyoruz. Son yıllarda oyunların boyut olarak balonlaşmasına rağmen, daha yetenekli donanımlar sayesinde Series X oyunlarının genellikle Xbox One X oyunlarıyla aynı boyutta veya daha küçük olmasını bekliyoruz. 

Series X’in 499 dolarlık talep fiyatı yüksek, ancak başlangıçta hem orijinal Xbox One hem de Xbox One X’in fiyatıyla eşleşiyor. Yine de bu sefer, dikkate alınması gereken azaltma Serisi S var. 

Şu anda bahsetmeye değer bir paket olmasa da – bu değişirse bu kılavuzu güncelleyeceğiz – X, ” Xbox Tam Erişim ” faizsiz finansman planı aracılığıyla kullanılabilir. İki yıl boyunca ayda 35 ABD doları karşılığında bir konsol ve süre boyunca Game Pass Ultimate aboneliği alacaksınız . Game Pass, tüm birinci ve ikinci taraf oyunlara ilk gün erişimin yanı sıra, xCloud oyun akışına erişimin yanı sıra yüzlerce oyundan oluşan sürekli bir kitaplığa erişim sağlar. 

Bu planın iki yıllık toplam maliyeti 840 $ ‘dır ve sizin için iyi bir anlaşma olup olmadığı koşullarınıza bağlıdır. Zaten Game Pass abonesiyseniz, o zaman neredeyse hiç düşünmeden: Game Pass Ultimate’ın aylık maliyeti ayda 15 ABD dolarıdır, bu nedenle dışarıda aynı şey için 860 ABD doları ödemeyi beklediğiniz donanım maliyetiyle birleştiğinde Tam Erişim.

İseniz değil zaten Oyun Geçiş abone olsa da, işler, Microsoft teklifler dramatik maliyetini azaltmak olduğunu Oyun Geçidi için tanıtım oranları daha karmaşık biraz vardır. Örneğin, 120 $ ‘a iki yıllık Xbox Live üyeliği satın alabilir ve ardından 1 $ Game Pass Ultimate yükseltme teklifinden yararlanabilirsiniz. Donanım dahil edildiğinde toplam harcamanız yalnızca 620 ABD doları olur.

Xbox S – 299 ABD Doları

299 $ ‘dan başlayan Xbox Series S , yeni nesil konsollara girmenin en ucuz yolu. PS5 ve PS5 Digital Edition’ın aksine, bilmeniz gereken iki Xbox konsolu arasında bazı büyük farklılıklar var.

Xbox Series S ön siparişleri 22 Eylül saat 11:00 ET / 08:00 PT’de yayınlanacak . Perakendeciler arasında Microsoft Store , Amazon, Best Buy, GameStop , Newegg, Sam’s Club, Target ve Walmart bulunur. Tam Erişim planları sunan mağazalar Best Buy, GameStop, Microsoft, Target ve Walmart’tır. 

Bugün En Çok Okunanlar

Instagram en popüler kullanıcılarının para kazanmasını kolaylaştırıyor

Uygulama, IGTV videolarındaki rozetleri ve reklamları genişletiyor. Instagram, para kazanma araçlarını daha fazla etkileyiciye açıyor. Şirket, uygulamanın "yaratıcılarının" para kazanmasını...

Google yapay zeka destekli fotoğraf baskı hizmetini yeniden açıyor

Google, yapay zeka tabanlı Fotoğraflar baskı hizmetini geri getirme sözünü yerine getirdi ve bu sefer daha uygun fiyatlı. Yaklaşan premium baskı serisinde bir kez daha makine öğreniminin her...

Google Alışveriş fiyat izleme ve karşılaştırma araçları ekledi

Kullanıcılar ayrıca yerel mağazalar için mağazadan teslim alma ayrıntılarını da bulabilecekler. Google, Black Friday'e giden yolda aldığınız anlaşmanın gerçekten bir anlaşma olup olmadığını bilmenizi sağlayacak alışveriş platformuna araçlar...

Apple Watch Kurulumu: Saatinizden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin Basit İpuçları

Apple Watch sofistike ancak kullanımı kolay bir teknoloji ürünüdür. Eğer bir Apple Watch satın aldıysanız, bir sonraki adım nasıl kurulacağını öğrenmektir. Ne...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin