Pazar, Kasım 29, 2020

Youtube’dan Nasıl Video İndirilir?

Evet güzel bir konuya değinmek istedik. Youtube‘dan video indirmenin birçok yolu var ama önemli olan bunların en sağlıklı olanını ile yapmaktır. Çoğu sitede yönlendirmeler reklamlar ve size şart koşan bazı yöntemleri zorluyor tabiki bizlerde bunlardan kaçmak istiyoruz. Evettt. Onlardan kurtulmanın ve sağlıklı bir şekilde youtube’dan video indirme yöntemlerini listeliceğiz. Bunlardan ilki Firefox eklentisi olan download Helper ikincisi İnternet Download Manager üçüncüsü ise bir web sitesi üzerinden.

  1. Download Helper
  2. Internet Download Manager (IDM)
  3. Programsız – Eklentisiz
  4. Video İndirebileceğiniz Bazı Siteler

1. Download Helper

Firefox Mozilla kullananlar için arkadaşlar harika bir eklenti. Nerede bir görüntü var ise gezdiğiniz sitelerde direk olarak yakalar.

Firefox sağ üst köşesinde gri renkli toplar çıkıyor. Direk olarak orada görebilirsiniz.

2. Internet Download Manager (IDM)

Kullanıcı çoğunluğu bakımından zaten bildiğiniz üzere en çok kullananlardan birisi Internet Download Manager sağlıklı ve kullanmanızı tavsiye ederim. Programı indirmek için warezturkey.net‘i ziyaret edebilirsiniz.

3. Programsız – Eklentisiz

Programlarla uğraşmak istemiyorum eklenti yüklemek istemiyorum derseniz. Çok basit bir yöntem olan Youtube videosunun açın ve görseldeki gibi başına ”ss” ekleyip enter a basmanız.

4. Video İndirebileceğiniz Bazı Siteler

Youtube videolarındaki browser üzerindeki linki kopyalayıp direk olarak indirebileceğiniz bazı internet sitelerini sizler için paylaştım. Direk olarak bu siteler üzerinden indirip kullanabilirsiniz.

https://tr.savefrom.net

https://www.youtubevideoindir.org

https://ytvideoindir.com

Bugün En Çok Okunanlar

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin