Pazar, Temmuz 5, 2020

Zoom’a Rakip Microsoft Teams Uzak hissetmeden uzaktan çalışabilirsiniz.

Neredeyse bir gecede, video konferans günlük hayatımızın ve işimizin büyük bir parçası haline geldi. Birkaç hafta içinde, ekibim ve ben Microsoft’ta birbirimizin evlerini köpekler, kediler ve diğer aile üyeleriyle birlikte görme yeni gerçekliğine uyum sağladık. Dünyanın dört bir yanındaki herkes teknolojinin gücüyle iş arkadaşları, arkadaşlar ve aile ile çalışıyor, öğreniyor ve bağlantı kuruyor. Mutfak masalarından oturma odası koltuklarına ve ev okullarından ikiye katlanan ev ofislerinden insanlar, çalışmak ve öğrenmek için Microsoft Teams’e güveniyor.

Büyük ve küçük işletmeler, kritik görevler için Ekiplere bağlıdır. İlk müdahale ekipleri hayatlar ona bağlı olduğunda iletişim kurmak için Takımları kullanıyor. Hükümetler tıbbi malzemeleri en çok ihtiyaç duydukları yere taşımak için Takımlara yöneliyor. Doktorlar ve hemşireler hastalara danışmak için kullanıyorlar ve araştırmacılar bir aşı bulmak için kıtalar üzerinde işbirliği yapıyorlar. Öğretmenler de öğrencilere tamamen yeni şekillerde öğretmek için Ekipleri kullanıyor. İnsan bağlantısı, başarı ve kutlamanın önemli anları çevrimiçi olarak değişti.

Artık insanların her zamankinden daha fazla, sanal konuşmalarının özel ve güvenli olduğunu bilmesi gerekiyor. Microsoft’ta gizlilik ve güvenlik asla sonradan düşünülemez. Bu size olan bağlılığımız – sadece bu zorlu zamanda değil, her zaman. Microsoft Teams ile her gün güveninizi kazanmak için nasıl çalışıyoruz.

Teams’deki video konferanslar için gizlilik ve güvenlik kontrolleri sağlıyoruz

Toplantılarınıza kimlerin katıldığını ve toplantı bilgilerine kimlerin erişebileceğini yönetmenize olanak tanıyan çeşitli gizlilik ve güvenlik denetimleri sunuyoruz.

Örneğin, kuruluşunuzun dışından kimlerin toplantılarınıza doğrudan katılabileceğine ve birisinin içeri girmesi için lobide kimlerin beklemesine karar verirsiniz. Ayrıca bir toplantı sırasında katılımcıları kaldırabilir, “sunum yapanları” ve “katılımcıları” belirleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. hangi toplantı katılımcılarının içerik sunabileceği. Konuk erişimiyle kuruluşunuzun dışından kişiler ekleyebilir, ancak yine de verileriniz üzerinde kontrol sahibi olabilirsiniz. Denetleme, içerik yayınlama ve paylaşmaya kimin izin verdiğini ve izin verilmediğini kontrol etmenizi sağlar. Gelişmiş yapay zeka (AI), zorbalık ve taciz gibi olumsuz davranışları önlemeye yardımcı olmak için sohbetleri izler.

Bir toplantı kaydederken, bir kayıt başladığında tüm katılımcılar bilgilendirilir ve çevrimiçi katılımcılar gizlilik bildirimimize doğrudan erişebilir. Kayıtlar yalnızca çağrıda bulunan veya toplantıya davet edilen kişiler tarafından kullanılabilir. Kayıtlar, izinler ve şifreleme ile korunan kontrollü bir depoda saklanır.

Gizliliğinizi tasarımla koruyoruz

Microsoft Teams’i kullandığınızda, bize en değerli varlıklarınızdan ( verileriniz ve kişisel bilgileriniz) birini emanet ediyorsunuz. Gizlilik konusundaki yaklaşımımız, verilerinizin toplanması, kullanılması ve dağıtılması konusunda size şeffaflık sağlama taahhüdümüze dayanmaktadır. Sonradan düşünüldüğünden çok, gizlilik şirket felsefemizde ve nasıl ürün ürettiğimizde derinden kök salmıştır. İşte size gizlilik taahhütlerimiz.

  • Teams verilerinizi size reklam sunmak için asla kullanmayız.
  • Ekipler toplantılarında katılımcıların dikkatini veya çoklu görevlerini takip etmiyoruz.
  • Aboneliğinizin sona ermesinden veya sona ermesinden sonra verileriniz silinir.
  • Verilerinize erişimin kısıtlanmasını sağlamak için güçlü önlemler alıyoruz ve devletin veri taleplerine yanıt vermek için gereksinimleri dikkatle tanımlarız.
  • Kendi müşteri verilerinize istediğiniz zaman ve herhangi bir nedenle erişebilirsiniz.
  • Şeffaflık Merkezi hakkında , üçüncü taraf veri taleplerine nasıl yanıt verdiğimizi detaylandıran düzenli şeffaflık raporları sunuyoruz .

Kimlik ve hesap bilgilerinizi koruyoruz

BT yöneticiniz tarafından etkinleştirilen çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA), kimliğinizi kanıtlamak için ikinci bir doğrulama biçimi sağlamanızı isteyerek kullanıcı adınızı ve şifrenizi korur. Bu basit, iki adımlı doğrulama işlemi, bugün bankacılık dahil birçok tüketici uygulamasında yaygın olarak kullanılmaktadır ve sizi zayıf veya çalınmış şifrelerden yararlanan saldırılardan korur.

Verilerinizi koruyoruz ve siber güvenlik tehditlerine karşı koruyoruz

Güvenlik alanında lider olan Microsoft, her gün 8 trilyondan fazla güvenlik sinyali işliyor ve bunları sizi güvenlik tehditlerinden proaktif olarak korumak için kullanıyor. Teams’te, verilerinizi veri aktarımı ve beklemede şifreler, verilerinizi güvenli veri merkezi ağımızda depolar ve video, ses ve masaüstü paylaşımı için Güvenli Gerçek Zamanlı Taşıma Protokolü’nü (SRTP) kullanırız.

90’dan fazla yasal düzenleme ve endüstri standardını karşılıyoruz

Küresel, ulusal, bölgesel ve sektöre özgü düzenlemelere uymak için Ekipler , öğrencilerin güvenliği için HIPAA , GDPR , FedRAMP , SOC ve Aile Eğitim Hakları ve Gizlilik Yasası (FERPA) dahil olmak üzere 90’dan fazla düzenleme standardını ve kanunu desteklemektedir. çocuklar.

Bu vaatleri yerine getirmek için oluşturduğumuz özellikler hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Teams’deki gizlilik ve güvenlik hakkındaki ayrıntılı yayınımıza bakın veya Teams ürün belgelerine bakın . Ekipler de dahil olmak üzere tüm ürünlerimizde güvenlik, uyumluluk ve gizliliğe yaklaşımımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için Microsoft Güven Merkezi’ni ziyaret edin .

Ekipleri bu olağanüstü zamanda, iş ve yaşam için sizin için en önemli olan insanlarla bağlantı kurmak için nasıl kullanırsanız kullanın, tüm günlerinizi korumanıza yardımcı olmak için çalışırken her gün öğrenmeye ve iyileşmeye devam ediyoruz. sohbetler özel ve güvenli.

Bugün En Çok Okunanlar

Yeni Core i9-10850K 10 çekirdekli Comet Lake-S CPU yakında piyasaya sürülecek

Intel, yeni piyasaya sürülen Comet Lake-S masaüstü serisine eklemek için bir on çekirdekli işlemci daha hazırlıyor gibi görünüyor . Core i9-10850K etiketli bu yeni CPU, Geekbench...

Thanos, Sonsuzluk Savaşı’nda orijinal Yenilmezler’in hiçbirine neden zarar veremedi?

Thanos (James Brolin), Avengers: Sonsuzluk Savaşı’nda (Avengers: Infinity War) evrenin yarısını ortadan kaldırmışsa da, orijinal Yenilmezler'in tamamı hayatta kalmayı başarmıştı. Peki neden?

Astronotun paylaştığı fotoğraftaki detay, Düz Dünyacıları kızdırdı

SpaceX’in Uluslararası Uzay İstasyonu’na götürdüğü ilk astronotlardan Doug Hurley’nin paylaştığı bir fotoğraf, Düz Dünyacıların tepkisini çekti. Her şey astronotun,...

Bilim insanları depremleri hisseden hayvanlarla erken uyarı sistemi kuruyor

Hayvanların hareket sensörleriyle sürekli izlenmesinin deprem tahminlerine katkıda bulunabileceğini düşünen araştırmacılar hayvan hareketlerini uzaydan takip etmeye hazırlanıyor. Bugün bile...

Benzer Haberler

Game of Thrones’un yaratıcısı George R.R. Martin, serinin yeni kitabını ne zaman bitireceğini açıkladı

Her gün Kış Rüzgarları üzerinde saatlerce çalışıyor ve sürekli ilerleme kaydediyorum” dedi. Game of Thrones’un yaratıcısı George R.R. Martin’in...

Microsoft OneDrive’a Gelen Yeni Özellikler

Microsoft, OneDrive için bir dizi yeni özellik duyurdu ve bu kez hem tüketiciler hem de işletmeler çok seviliyor. Her...

Google Fotoğraflar yakında hesabınızın profil resmini ayarlamanıza izin verebilir

Başlamadan önce özellikleri ortaya çıkarmasıyla ünlü bir uygulama araştırmacısı Jane Wong'a göre, Google Fotoğraflar yakında hesap profil resminizi doğrudan uygulamadan ayarlamanıza izin verebilir . Fotoğraflar uygulamasında...

Adobe, Flash Desteğini Tamamen Kesiyor!

Adobe, üç yıl önce Flash Player desteğini sonlandırma planını duyurmuştu. ABD merkezli grafik ve medya yazılımları şirketi, Flash Player desteğini tamamen kesecekleri...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Yeni Core i9-10850K 10 çekirdekli Comet Lake-S CPU yakında piyasaya sürülecek

Intel, yeni piyasaya sürülen Comet Lake-S masaüstü serisine eklemek için bir on...

Thanos, Sonsuzluk Savaşı’nda orijinal Yenilmezler’in hiçbirine neden zarar veremedi?

Thanos (James Brolin), Avengers: Sonsuzluk Savaşı’nda (Avengers: Infinity War) evrenin yarısını...

Astronotun paylaştığı fotoğraftaki detay, Düz Dünyacıları kızdırdı

SpaceX’in Uluslararası Uzay İstasyonu’na götürdüğü ilk astronotlardan Doug Hurley’nin paylaştığı...